Sleduj nás

Oktagon 15 | Vémola vs. Végh: Informace, fight card, online přenos a výsledky

Oktagon 15 | Vémola vs. Végh: Informace, fight card, online přenos a výsledky

Největší MMA akce, jakou jsme kdy na domácí scéně mohli vidět, je zde. Oktagon nám složil kartu snů, která je prošpikovaná těmi nejlepšími jmény, jež budou ve vyprodané O2 areně bojovat jak o svou čest, tak i o svou budoucnost. Turnaj Oktagon 15 nám začíná v přívětivém čase (od 18.00 hodin), přičemž hlavní kartu budete moct sledovat na stanicích O2 TV Sport a JOJ Plus, které svůj přenos spustí o dvě hodiny později. Pokud zmíněné stanice nemáte a PPV přenos vám přijde drahý, můžete využít mnohem snazšího řešení.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Jak sledovat Oktagon 15 živě?

Pokud chcete vidět zápasy hlavní karty Végh Attila vs. Vémola Karlos, Martínek Michal vs. Pešta Viktor, Bryczek Robert vs. Silva Leandro, Boráros Gábor vs. Brito Kaik, máte šanci! Kartu bude vysílat sázková kancelář Tipsport. Stačí splnit tři jednoduché kroky. 


  1. Registrujte se zde
  2. Na své konto vložte alespoň 30,- Kč
  3. Od 20:00 bude v nabídce LIVE každý zápas společně s živým přenosem

Zdali byste se chtěli dívat skrze kanál JOJ Plus, musíte se nacházet buďto na slovenském území, nebo si pořídit aplikaci VPN. Podrobný návod přinášíme zde.


Oktagon 15 nám přinese pokračování Projektu X, kde uvidíme souboj Peter Benko vs. Jakub Štáfek. Benko je v MMA světě o něco znalejší, neboť porazil na Oktagonu 9 Lakyho, ale jak šel postupně čas, začali lidé více favorizovat jeho nového soupeře, kterým se stal známý herec Jakub Štáfek. Ten se snaží zvládnout osobní výzvu a dokázat si, že na to má. 

V hlavním předzápase velkolepého večera se nám představi dvojice Michal Martínek a Viktor Pešta, kde se bude bojovat o titul těžké váhy. Papírovým favoritem duelu je veterán UFC Pešta, jemuž hraje do noty více získaných zkušeností. Kurz na jeho výhru je pouhých 1.30, což je to dáno zároveň tím, že byl Martínek i vlivem nepříjemného zranění dlouhou dobu mimo hru.


Třešničkou na dortu bude zcela jistě Zápas století. Karlos Vémola i nadále vyhlíží smlouvu s UFC, a pokud tam bude chtít ještě nakouknout, musí si nejprve poradit s Attilou Véghem. Jedenáct vítězství v řade staví české Terminátora do role velkého favorita. Attila Végh nedávno prohrál s Virgilem Zwickerem, což možná srazilo jeho hodnotu, nicméně je třeba podotknout, že v takovém velkém „derby“ se kolikrát poslední neúspěchy mažou. 

Oktagon 15: Kompletní fight card a výsledky

Oktagon 15 - hlavní karta (od 20:00) - SLEDOVAT ŽIVĚ
Attila Végh porazil Karlose Vémolu v prvním kole na KO
Michal Martínek poráží Viktora Peštu v prvním kole na TKO
Kaik Brito poráží Gábora Borárose na TKO v úvodu prvního kola
Leandro Silva poráží Roberta Bryczeka na body
Jakub Štáfek porazil Petera Benka v úvodu první kola na KO

Prelims (od 18:00)
Joachim Christensem poráží Miloše Petráška na body
Mateusz Legierski poráží Jakuba Bahníka v prvním kole na KO
David Hošek poráží na konci prvního kola Jakuba Běleho na TKO
Vojto Barborík poráží Sashu Belova v prvním kole na submisi (arm-triangle)
Lucia Krajčovič poráží Barboru Cypriánovou v prvním kole na TKO
Pavel Salčák poráží Simona Michálka v prvním kole na TKO

Že se můžeme těšit na opravdu skvělou atmosféru, to dokazuje již vyprodaná O2 arena v Praze. Vy si však ty nejlepší zápasy můžete pustit na TV Tipsport.  U českých sázkových kanceláří jsou na Oktagon 15 vypsané kurzy. Jestli si chcete vsadit, zde přinášíme doporučení a zajímavé bonusyPokud se registrujete u Tipsportu, můžete využít live stream online zdarma. Obdržíte také 150,- Kč na první sázky. Ani Fortuna není pozadu. Pokud se přidáte, obdržíte bonus 500,- Kč a další výhody.

Co dalšího chystá organizace Oktagon MMA? Tak třeba Oktagon vlak, který vyjíždí z Bratislavy a končí v pražské Libni. Cena lístku stojí 1 500,- Kč a ve vlaku potkáte i hvězdy Oktagonu. Dalším zpestřením je projekt Oktagon family. Jedná se o charitativní akci. Můžete si zakoupit náramek a přispějete tím veteránovi Lukáši Hirkovi. Ten byl vážně zraněn ve vojenské službě. Na galavečer se dostaví i několik dalších známých osobností přímo z oboru, tou největší je jistě bývalý UFC zápasník Jimi Manuwa.


Zajímavé články k tématu: 

Foto: Facebook Oktagon MMA


Další články