Sleduj nás

OKTAGON 15: Jak a kde sledovat zápas Karlos Vémola vs. Attila Végh? (ŽIVĚ)

OKTAGON 15: Jak a kde sledovat zápas Karlos Vémola vs. Attila Végh? (ŽIVĚ)
Nesledovanější zápas celé československé MMA éry je tu a nikdo, kdo fandí bojovým sportům, by si ho určitě neměl nechat ujít. Jaké všechny možnosti sledování se nám tedy nabízí?

Největší tuzemská MMA organizace si pro své fanoušky připravila opravdu nabitou kartu, na které každý zápas budí velikou zvědavost. 9. listopadu, počínaje šestou hodinou večerní, začne atmosféra postupně eskalovat, až vše vyvrcholí Zápasem století, který přijde na řadu přibližně chvíli po desáté.

Vzhledem k tomu, že se jedná o mimořádnou událost, pak úplně nejlepší bude, pokud si turnaj vychutnáte na vlastní kůži. V oběhu však zbývá už jenom posledních pár desítek lístků, což znamená, že si budete muset pospíšit.
NEJRYCHLEJŠÍ A NEJLEPŠÍ CESTA ZDARMA

1) Registrace k sázkové kanceláři zde


2) Dobít alespoň 30,- Kč na herní konto


3) A je hotovo, můžete sledovat celý Oktagon 15 zdarma

Druhou nejlepší možností, jak si turnaj vychutnat, aniž byste byli o něco ochuzeni, je zakoupit si PPV přenos (stream nabízený přímo organizací Oktagon MMA), kde za cenu 10 eur (255 korun) uvidíte každý zápas z prvotřídní fight card, a to včetně neméně úchvatné prelims karty, která začíná onou zmíněnou osmnáctou hodinou večerní.

Třetí volba, která nám rovněž nabídne HD vysílání, náleží ověřeným televizním stanicím. V současné chvíli je jisté, že Oktagon 15 budou vysílat kanály O2 TV Sport a JOJ Plus. Diváci preferující tuto volbu budou však muset počítat s tím, že uvidí až hlavní kartu. Ta začíná v 20.00.


Čtvrtá možnost nás vede do sázkové kanceláře Tipsport, kde se stačí registrovat a podat tiket v hodnotě alespoň 30 korun. Následně se vám otevře stream a rázem se s chutí můžete zapojit do sledování.

Zdali a kde budou k dispozici internetové streamy zdarma, to zatím není jisté. Při takovýchto příležitostech vzniká spousta podvodných odkazů, a když už se vám podaří konečně něco najít, pak jste časově pozadu a ani kvalita obrazu nenaplní vaše požadavky.
Mohlo by vás zajímat:

Po výhře nad Véghem vám odhalím svůj plán, jak se dostanu do UFC, navnadil Vémola

Těžká zkouška! Na Gábora Borárose si brousí zuby nekompromisní KO stroj z Brazílie


Oktagon hodlá atakovat rekord návštěvnosti O2 areny

Hra o trůny v těžké váze Oktagonu! Šampiona Martínka vyzve veterán UFC Pešta

Ať se to někomu líbí nebo ne, budu československá jednička, je přesvědčený Vémola


Další články