Sleduj nás

Oktagon 13 Štvanice živě: Informace, novinky, fight card, výsledky a live online stream

Oktagon 13 Štvanice živě: Informace, novinky, fight card, výsledky a live online stream

Opravdová zkouška sil nás čeká již tuto sobotu na pražské Štvanici. Řada předních bojovníků nejenom z té domácí scény se vydá napospas novým výzvám, které prověří jak jejich psychickou, tak jejich fyzickou stránku boje. Oktagon 13 se totiž koná pod širým nebem a jen osud může určit, jaké podmínky představí zápasníkům tentokrát. Prozatím to vypadá na pořádné horko!

Velkou pozornost té nejlepší MMA zábavy nepřitahuje nikdo jiný než sám hvězdný Terminátor Karlos Vémola. Čerstvý čtyřiatřicátník, který už deset zápasů nenašel přemožitele, se teď bude muset extra snažit, protože se mu do cesty postaví silné brazilské zvíře, které trhá své nepřátele pouhým pohledem.


Henrique da Silva (15-6-0), jemuž se přezdívá Frankenstein, je opravdovou mašinou na knokauty. Ta dokázala ukončit čtrnáct ze svých patnácti obětí před limitem a v případě Terminátora nepředvídá nic jiného. „Knokautuji tě!“ vzkazuje Vémolovi, jenž si je vědom toho, před jak těžkou zkouškou stojí, a tak nehodlá nic podcenit. „Bude to těžké, protože v jeho prospěch hovoří váha i výška, ale maximálně se na něj připravím,“ reaguje český bijec, od něhož se dá předpokládat, že opět využije svého skvěle propracovaného boje na zemi. Otázkou jen zůstává, jak mu to půjde za těchto teplotních podmínek.


Neméně zajímavá bude bitva druhé hvězdy z tuzemské scény Macha Muradova, na něhož rovněž čeká protivník s brazilskými kořeny. Wendell de Oliviera, též zvaný jako „Válečný stroj“, je tím pravým typem bojovníka, který dokáže rozvířit emoce. Své zápasnické zkušenosti na veřejnosti promítá už od roku 2006 a od té doby zvládl vyzrát nad 31 soupeři, 12 z nich naopak našlo recept na něj.

Sledovat přenos živě online Oktagon 13 - Štvanice

Muradov, jenž postupně hubne ze střední do velterové váhy, přináší jistotu atraktivního stylu a kvalitních soubojů. Podobně jako Terminátor, tak ani on neprohrál už deset duelů v řadě, což ho staví mezi přední adepty toužící se dostat do UFC. Má-li si udržet náklonnost hvězd a má-li na této misi uspět, musí si připsat další výhru. Bitva s Wendellem, který vyhrál sedm ze svých posledních devíti utkání, nebude vůbec jednoduchá. Můžeme však očekávat skvělý duel dvou postojářů.

Oktagon 13 Štvanice živě - FIGHT CARD A VÝSLEDKY


HLAVNÍ KARTA
Light Heavyweight: Karlos Vémola – Henrique Da Silva (na body)
Middleweight: Makhmud Muradov – Wendell Marques (kolo 2 - GNP)
Middleweight: Milan Ďatelinka – Václav Mikulášek (kolo 1 - škrcení)
Catchweight: Miroslav Brož – Jakub Běle (kolo 1 - TKO)
Heavyweight: Martin Buday – Daniel Dittrich - ZRUŠENO
Lightweight: Leo Brichta – Aliston Aguilar (na body)
Heavyweight: Viktor Pešta – Mike Kyle (kolo 1 - škrcení)
Flyweight: David Dvořák – Arsen Taigibov (kolo 1 - škrcení)

PRELIMS / PROJECT Y
Lightweight: Michal Kondrád – Jakub Bahník (kolo 1 - TKO)
Bantanweight: Kateřina Klinderová – Eva Borodáčová
Bantanweight: Ivana Hašková – Petra Batthyany - ZRUŠENO
Featherweight: Tomáš Kvapil – David Mora (po prvním kole ukončil doktor)
Middleweight: David Hošek – Michal Varchola (kolo 1 - škrcení)
Lightweight: Matouš Kohout – Matúš Šutka (na body)

* VÍTĚZ JE TUČNĚ OZNAČENÝ


Fight Card Oktagonu 13 je v celé své kráse plná zajímavých soubojů. Další z nich představuje například ostravský gangster Václav Mikulášek, jehož úkolem je doslova zbít každého soupeře. V současné chvíli mu ovšem byl přidělen podobně smýšlející protivník, a sice Milan Ďatelinka, který se nechal slyšet, že v této bitvě uspěje ten, kdo nejenom bude hladovější, ale kdo toho druhého silově přetlačí.

Velkou pozornost budí rovněž i zápasy dvou debutantů. Jednoho známe dokonce z UFC, kde si odmlátil šest zápasů, načež se vrátil zpátky do Evropy. Řeč je pochopitelně o Viktorovi Peštovi, který se rozhodl zhubnout do polotěžké váhy. Jako první soupeř mu byl zvolen kalifornský rodák Mike Kyle, co se podobně jako Vémolův soupeř vyžívá v knokautech. On sám jich za svou kariéru rozdal 17, přičemž výher má celkově 23.

Druhý debutant v novém prostředí je nejlepší český zápasník v té nejnižší váhové kategorii David „Killa Khroust“ Dvořák (16-3-0). Jeho vítězná série čítá 12 úspěchů a jen u nich zůstat nemusí. Aktuálně se ale musí vypořádat s podobně neomylným soupeřem, jímž je Arsen Taigibov (16-2-0), který 11 zápasů nenašel přemožitele. Jisté je jedno - vítězná série jednoho bojovníka po sobotní noci skončí.

Oktagon 13 Štvanice živě - LIVE ONLINE STREM ZDARMA

Pokud se už nemůžete dočkat, jak všechny hvězdné duely dopadnou, seřiďte si hodinky. Začínáme již tuto sobotu od 18.30 hodin! Celý turnaj z pražského tenisového areálu Štvanice bude živě vysílat O2 TV Sport. Pokud nemáte o2 TV Sport, je to jednoduché. Tentokrát bude celý galavečer dávat online i Tipsport TV. Pokud se registrujete zde, obdržíte ihned zdarma 150,- kč a můžeze sledovat Oktagon 13 Štvanice zdarma.

Sledovat přenos živě online Oktagon 13 - Štvanice


Další články