Sleduj nás

Oficiálně! Conor McGregor podepsal smlouvu na zápas v UFC. Do boje půjde hned v lednu

Oficiálně! Conor McGregor podepsal smlouvu na zápas v UFC. Do boje půjde hned v lednu

Velmi dlouho očekávaná chvíle je tady. Conor McGregor se vrací k tomu, co umí nejlépe, a k tomu všemu se opravdu bude snažit doručit vše, co během svého turné po Rusku slíbil.

Slavný irský Notorious podle výpovědi od samotného Dany Whitea podepsal smlouvu na zápas s Donaldem „Cowboyem“ Cerronem, s nímž se utká 18. ledna na UFC 246. Dle zpráv ze stanice ESPN půjde o hlavní show jinak dlouhého večera.

Druhou podstatnou informací je to, že se zápas neuskuteční v divizi lehké váhy (do 70,3 kg), nýbrž ve velteru (77,1 kg), kde je nyní šampionem Kamaru Usman. Důvodem, proč tak McGregor činí, jsou jeho slova, která vyřkl během nedávné tiskové konference v Moskvě.

„Svůj rok 2020 zahájím zápasem v lasvegaské T-Mobile Areně, soupeře oznámíme už brzy (Donald Cerrone). Poté budu vyhlížet souboj s vítězem duelu Diaz – Masvidal a nakonec bych chtěl vítěze duelu Khabib vs. Ferguson,“ odhalil Conor.


Vzhledem k tomu, že Jorge Masvidal (držitel titulu pro Největšího grázla planety) zápasí ve velterové váze a na lehkou je příliš velký, rozhodl se jít McGregor za ním a ukázat mu, že se ho rozhodně nebojí. Ještě předtím si však musí poradit se statným Cowboyem.

K samotnému návratu Conora řekl šéf UFC Dana White stručně jen toto: „Smlouva je podepsána a všichni se pochopitelně těšíme se, až ho uvidíme zpátky.“Další články