Sleduj nás

Odveta v Bellatoru: Mirko Cro Cop vs. Roy Nelson

Odveta v Bellatoru: Mirko Cro Cop vs. Roy Nelson

Historicky nejlepší chorvatský MMA fighter Mirko Cro Cop je nyní již opravdovou legendou. Fanoušci si ho pamatují ještě z jeho vzájemných soubojů s Fedorem Emelianenkem, Wanderlei Silvou, Ronem Waterman nebo Markem Colemanem. 

Historicky nejlepší chorvatský MMA fighter Mirko Cro Cop

Dlouho se spekulovalo o zápase s naším Jiřím Procházkou, ale ten nyní narazí na jiné známé jméno, tím je Emanuel Newton. 

Mirko bude mít 16. února 2019 na Bellatoru 217 možnost odčinit jednu ze svých proher

Mirko bude mít 16. února 2019 na Bellatoru 217 možnost odčinit jednu ze svých proher. Při své premiéře totiž narazí na Nelsona. "Big Country" Nelson porazil Cro Copa na UFC 137 v roce 2011 pomocí TKO ve třetím kole.


Mitrione vs. Kharitonov a Kongo vs. Minakov 2

Mitrione vs. Kharitonov a Kongo vs. Minakov 2

Bellator v těchto dnech zároveň potvrdil další dva souboje těžké váhy. Matt Mitrione a Sergei Kharitonov budou mít zápas 15. února. Mitrione se vrací po prohraném zápase s Baderem a Kharitonov naposledy vyřídil Nelsona.

Odveta Cheick Kongo vs. Vitaly Minakov se uskuteční na stejné kartě jako Cro Cop vs. Nelson, tedy o den později. V prvním vzájemném zápase byl úspěšnější neporažený Minakov, v roce 2014 zvítězil na body. Kongo je nyní na vítězné vlně. Drží vítěznou sérii a ukazuje, že i ve 43 letech je nebezpečný bojovník.Další články