Sleduj nás

Odveta se s*áčem McGregorem? Ne v kleci, už jedině na ulici! pronesl Abdelaziz

Odveta se s*áčem McGregorem? Ne v kleci, už jedině na ulici! pronesl Abdelaziz

Khabibův manažer Ali Abdelaziz změnil názor a usoudil, že Conor McGregor dostane odvetu pouze v případě, pokud se s ruským šampionem potká někde na ulici.

Irský Notorious má momentálně šéfem UFC zaručenou bitvu o titul. Kdy na ni dojde, to je jenom otázkou, ještě předtím musí Khabib podstoupit povinnou obhajobu s Tonym Fergusonem, a pokud by se mu ho podařilo porazit, tak Conorovi na odvetu údajně nekývne.

Ali Abdelaziz to však v rozhovoru pro stanici ESPN ještě trochu přikořenil.


„Jediný způsob, jak se ti dva mohou utkat, je někde na ulici. McGregorovi by se pro regulérní odvetu muselo povést něco opravdu velkolepého, ale je to jenom sráč… rozumíte?“

„Conor je jednou z největších hvězd, ale zároveň je to hovado bez jakýchkoliv mravních zásad. Téměř pokaždé, když ho vidíme, jsou s ním jenom problémy. Nadával nám do rodiny, víry a národnosti, čímž překročil čáru. Nikdy byste neměli překročit povolenou mez.“


Ali Abdelaziz dal ještě nedávno McGregorovi podmínku, že nejprve musí porazit Justina Gaethjeho a teprve pak může nějaký zápas s ruským Orlem vůbec zmiňovat. Conor na tuto podmínku doposud nepřistoupil, svým způsobem ani nemusí, ale pokud Khabib zůstane šampionem, odvetu mu prostě nikdy nedá. A penězmi ho prý nikdo neuplatí.

„Mohou mi nabízet klidně 100 milionů dolarů, ale věřím, že tu jsou jiné způsoby, jak se ty peníze dají investovat. Já tu jsem, abych přepisoval historii a dělal to, co je správné. A Conor prostě na odvetu nemá nárok,“ pronesl Khabib nedávno na RT Sport, kde rovněž poukázal na to, že Conorův zápas s Cowboyem byl dobře sehraný cirkus. Záměr ze strany UFC však velmi dobře chápe.

McGregor vs. Masvidal nebo Usman? Zapomeňte! Je to šílenost, říká šéf UFCDalší články