Sleduj nás

Odveta s Nunes bude! věří Cyborg. Ať už v kleci, nebo mimo ni

Odveta s Nunes bude! věří Cyborg. Ať už v kleci, nebo mimo ni
Cris Cyborg hodlá napravit jediné zaváhání, které kazí její jinak skvostnou profesionální MMA kariéru. 

Současná šampionka pérové váhy Bellatoru a bývalá vládkyně pérové váhy UFC potkala za posledních sedmnáct let jenom jedinou přemožitelku, a tou se stala Amanda Nunes.

Ke smůle Cris, v tom duelu inkasovala spoustu tvrdých úderů už v úvodu prvního kola, že po necelé minutě bylo po všem. „Taková já přeci nejsem!“ bědovala na konci roku 2018 a dožadovala se odvety, které se ale dodnes nedočkala.


Protože se objevily spory s Danou Whitem, opustila Cyborg UFC a vydala se do Bellatoru, kde si přístup vedení organizace k zápasníkům nemůže vynachválit. Nároku na svou vysněnou odvetu se ale stále nevzdává.

Cris Cyborg problemy ufc boj


„Byla bych ráda, kdyby se uspořádal nějaký turnaj mezi organizacemi. Všichni ví, kdo je Amanda Nunes zač. Všichni ví, že se mi odvetu bojí dát. Celé čtyři roky se o ten zápas zajímám a nebudu mít klid, dokud ho nedostanu,“ prohlásila ve vysílání TMZ Sports brazilská šampionka.

Lehké to ovšem nebude, nějaká spolupráce mezi konkurenčními organizacemi, jako jsou Bellator a UFC, se rozhodně neplánuje…

„Nevylučuji, že se ten zápas musí nutně uskutečnit v kleci. Nikdo nevíme, co nám nabídne budoucnost. Já sama ovšem vím, že k tomu dojde a že já rozhodně nejsem tím, kdo se odvety bojí,“ popíchla svou protivnici.


Další články