Sleduj nás

Odveta Kozmy s Borárosem? Záleží hlavně na organizaci, já bych se tomu nebránil, navnadil Pink Panther

Odveta Kozmy s Borárosem? Záleží hlavně na organizaci, já bych se tomu nebránil, navnadil Pink Panther

V jejich prvním vzájemném duelu zastavilo Borárose zraněné koleno, díky čemuž se objevily otázky, zdali by někdy mohla přijít i odveta. Jak vidno, nyní už částečně známe odpověď. David Kozma by se jí nebránil a věříme, že až se Gábor plně zotaví, ani on nebude proti!

„Bohužel ten zápas neskončil tak, jak jsem si přál. Gábor si mě hodil na sebe, pak jsme spadli na zem a on si tam nějakým způsobem zranil koleno. Byla to nešťastná náhoda, kvůli níž si spousta lidí může myslet, že bych ho jinak neporazil,“ uváděl David Kozma.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Takže i z tohoto důvodu si myslím, že je odveta na místě. Chtěl bych v ní lidem ukázat, že bych ho porazil i regulérním způsobem. Vše bude ale záležet hlavně na organizaci, já bych do té odvety klidně šel,“ dodával aktuální šampion velterové váhy Oktagonu MMA.

Pokud by opakovaný souboj připadal v úvahu, odhadem bychom se ho mohli dočkat někdy koncem roku. V tento moment na Davida Kozmu čeká zápas na Russian Cagefighting Championship, kde se už 4. května utká s Alexeyem Shurkevichem. Mezitím se Boráros pokusí o svůj comeback, který by rád stihnul pro Oktagon 12, jenž se koná 8. června v Bratislavě.Další články