Sleduj nás

Odpustil Khabib Conorovi? Tato slova byste od něj nečekali!

Odpustil Khabib Conorovi? Tato slova byste od něj nečekali!

Žádné nadávky, pošťuchování ani posměšky? Když měl Khabib Nurmagomedov ve svém posledním rozhovoru mluvit o Conorovi, bylo vše řečeno s nečekanou úctou.

Pokud se řekne Khabib a Conor, lidé si vybaví válku a nenávist. Propagace k jejich zápasu se nesla na nádechu „Zlé krve“ a irský bouřlivák ji navíc okořeňoval opravdu ostrým trash-talkem.

Říká se, že čas všechny rány zahojí. Nemůžeme sice potvrdit, zdali byla válečná sekera definitivně zakopána, ale minimálně byl vykonán ten první důležitý krok, jak toho docílit. Více nám však napoví slova samotného šampiona.


„McGregor? Nemám s ním problém. Co bylo, to bylo. Nemůžeme žít v minulosti a držet se naší zloby… To nejsem já,“ pravil Khabib, jenž čerpal zkušenosti i od svého zesnulého otce Abdulmanapa. „Ani táta by tu zášť nechoval a já od něho nejsem příliš odlišný,“ podotýkal během tiskové konference v Moskvě.

Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov jsou kamarádi


Khabib se momentálně nachází v jistém emočním rozpoložení a sám se to nebál přiznat, že se to dotklo i jeho přípravy. Přesto se bude snažit svého otce uctít tím jediným způsobem, který mu jde nejlépe - bojem.

Už 24. října se neomylný ruský šampion pokusí srazit ambiciózního Justina Gaethjeho, a pokud si na své konto připíše devětadvacátou výhru v řadě, bude chtít svou kariéru zakončit duelem s legendárním Georgesem St-Pierrem.

„Dana White mi řekl, že pokud dám Gaethjeho, tak osloví St-Pierra a nabídne mu zápas se mnou. Pokud to GSP přijme, tak super, budeme na jaře nového roku bojovat. Pokud to nepřijme, utkám se s dalším nejvýše postaveným chlápkem v divizi,“ dodával Khabib.


A tím nejvýše postaveným může být třeba Dustin Poirier, Tony Ferguson nebo právě i Conor McGregor. Zejména u něho bude však Orel trvat na té podmínce, aby porazil ještě aspoň jednoho soupeře, má-li si tu odvetu zasloužit.


Další články