Sleduj nás

Odpověd Fergusona se zdá být jasná: Nechcete, abych byl šampionem lehké váhy? Stanu se tedy králem velteru!

Odpověd Fergusona se zdá být jasná: Nechcete, abych byl šampionem lehké váhy? Stanu se tedy králem velteru!

Ačkoliv ho doprovází skvostná jedenáctizápasová série bez porážky, tak kvůli tomu, že odmítl duel s Hollowayem, mu byla Danou Whitem uzamčena cestička k titulu divize lehké váhy. S tím se však bývalý dočasný šampionem hmotnostní kategorie do 70.3 kg nehodlá smířit a plánuje přesun o stupeň výše.

„Je na čase tam hodit pár kilo svalů navíc,“ upoutal „El Cucuy své fanoušky na instagramu. Vše poukazovalo na značný posun, kterým vyslal varovný vzkaz do kategorie bojovníků okolo Tyrona Woodleyho, Kamaru Usmana či Colbyho Covingtona.


Zdali na Fergusona čeká okamžitá titulová příležitost, s tím by se tak počítat nedalo, protože se Usman nejprve pokusí obhájit svůj právě získaný pás proti Covingtonovi. Kdyby si však Tony pár týdnů až měsíců počkal, je možné, že by mu Dana White dal svolení k okamžité příležitosti.


Mnohem logičtější by byla ovšem ta cesta, že by se Ferguson utkal nejprve s Woodleym, který se dožaduje co nejbližšího termínu, aby mohl získat svůj pás zpět. Vítěz tohoto duelu by pak šel proti královi divize.

Na oficiální prohlášení si bude lepší ještě chvíli počkat. Určitě nás ale čeká nejen velké překvapení, ale taky zajímavá zápletka již tak spletité divize.


Další články