Sleduj nás

Odhaleno! Na kolik si Tyson Fury přijde během svého debutu ve WWE?

Odhaleno! Na kolik si Tyson Fury přijde během svého debutu ve WWE?

Pokud jste si mysleli, že světem boxu létají nejvyšší částky v rámci „bojových sportů“, pak jste se pletli. WWE slaví zejména v zámoří neskutečný úspěch a od toho jsou také odvozeny i honoráře bojovníků.

Mezi profesionální wrestlery se nově přidává i boxerská hvězda Tyson Fury. Ten sice od svého primárního odvětví neplánuje ustoupit na delší dobu, zato se ale jistě bránit nebude těmto občasným „přivýdělkům“.

„Jsem rozený bavič, mým úkolem je bavit lidi,“ říká o sobě jedenatřicetiletý rodák z Manchesteru, jenž už 31. října dostane prostor svůj um naživo předvést. Soupeřem mu bude dvoumetrový postrach ze Severní Karoliny Braun Strowman.

Podle informací tisku Daily Mail si Tyson Fury tímto zápasem přijde na něco málo přes 15 milionů dolarů (přibližně 350 milionů korun). Server CBSSports reportuje, že to je přesně o 14 milionů dolarů více, než si Fury přišel ve svém posledním zápase s Ottou Wallinem.


Porovnáme-li tuto částku s těmi v MMA, kde za titulové bitvy lepší zápasníci (vyjma jmen jako Khabib a Conor) dostávají 500 tisíc dolarů, stále má Gypsy King navrch. Přesun do světa WWE mu však otevírá zcela novou bránu možností. 


Další články