Sleduj nás

Odhaleno! Na jakou částku si za případný duel přijdou Joshua a Fury?

Odhaleno! Na jakou částku si za případný duel přijdou Joshua a Fury?

Britský promotér Eddie Hearn před pár dny prozradil, že se jak Fury, tak i Joshua předem domluvili na finančních podmínkách souboje, kterého se dočkáme v roce 2021.

Ačkoliv zatím nevíme, jaké podmínky se budou týkat odvety (protože půjde o dva zápasy), tak nám server The Times odhalil, že si Anthony Joshua s Tysonem Furym pro první duel odsouhlasili férové přerozdělení výplaty, a to v poměru 50/50.

Dle stejného zdroje by si měly obě těžké váhy za první vzájemnou bitvu vydělat 100 milionů dolarů, což dozajista překoná britský rekord, jenž vytvořil Joshua pro odvetný souboj s Andym Ruizem, kde si vydělal jen o dvacet milionů méně.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Manažer Eddie Hearn nadále podotkl, že se oba zápasy dost možná ani neuskuteční v Anglii, jak se zprvu plánovalo, nýbrž buďto v Číně, nebo Saúdské Arábii. Tyto dvě destinace totiž nabízí nejvyšší částky, aby se mohly ujmout pořadatelské role. 


Jak už zde ovšem zaznělo několikrát v minulosti, je nutné mít stále na paměti, že k žádnému sjednocujícímu souboji nedojde, pokud Fury ve třetím zápase neporazí Wildera nebo pokud Joshua padne s Pulevem. Je možné, že by se promotéři pokusili o nějaké nové překvapení, ale jednání by už zdaleka nebyla tak snadná jako nyní. 


Další články