Sleduj nás

Ocel se brousí ocelí! Vémola trénuje v Dubaji po boku jedné z největších hvězd UFC

Ocel se brousí ocelí! Vémola trénuje v Dubaji po boku jedné z největších hvězd UFCFOTO: OKTAGON MMA

Blížící se střet dvou odlišných světů je jasně patrný už v přípravě.

Zatímco Pavol Langer chodí do své civilní práce a po šichtě upaluje na trénink do gymu v Košicích, jeho soupeř Karlos Vémola potí krev mezi světovou elitou v prestižní tělocvičně v Dubaji.

Bitva o sjednocení titulu v polotěžké váze organizace OKTAGON je naplánována již na začátek října, a tak se oba bojovníci vrhli do té nejtěžší fáze přípravy. Terminátor byl podle původních předpokladů obrovským favoritem, ale jeho nepřesvědčivé výkony s Kinclem i Alsinou tuto prognózu hodně upravily. Karlos se tak naplno vrhnul do tréninku a tvrdou dřinou se chce dostat zpět na svůj vrchol, který by měl na Langera stačit.

„Tak jsem myslel, že si před kempem v Thajsku trochu odpočinu. S těmahle frajerama je to však bez šance… Co tě nezabije, to tě posílí! Oss,“ napsal Karlos na svůj Instagram a přidal fotku z gymu Team Noguiera Dubai.

Po boku českého bojovníka stojí Khamzat Chimaev, který se v Dubaji dlouhodobě připravuje. „Čečenského Vlka“ čeká bitva s Brazilcem Paulem Costou, a tak je jasné, že do přípravy pořádně šlape a nedá svým sparingpartnerům nic zadarmo.Kromě neporaženého Khamzata je na snímku také několikanásobný šampion ve wrestlingu a BJJ Pouya Rahmani. Jednatřicetiletý Iránec je na zemi opravdu extrémně nepříjemný a Karlos je tak obklopen skutečně světovou kvalitou. To vše na pouhém začátku přípravy.

Hlavní porce dřiny má přijít zanedlouho v Thajsku, kam bude Vémola z Dubaje pokračovat. S největší pravděpodobností půjde o již dobře ozkoušený Tiger gym na Phuketu, kde se schází světové hvězdy MMA i postojových disciplín.

Na druhé straně je Pavol Langer, který se v přípravě podívá maximálně do Bratislavy a pokud se na něj usměje štěstí a sponzoři, tak možná do Polska. 7. října tak stadion Ondřeje Nepely zažije nefalšovaný střet muže z lidu proti naprosté sportovní celebritě. Kdo se bude nakonec radovat ze zisku titulu, to je ve hvězdách, ale kulisy pro úchvatný příběh jsou již připravené.

Zdroj: OKTAGON, Instagram Karlos VémolaDalší články