Sleduj nás

NoW - Vaicys Ricardas - Malach Jan

NoW - Vaicys Ricardas - Malach Jan

Jan Malach je stálicí programu Night of Warriors. Tentokrát poměří síly s Litevcem Ricardasem Vaicysem. Ten má profesionální bilanci 3 výhry a 6 porážek. Momentálně drží negativní sérii 2 proher v řadě a do klece se bude vracet po dlouhé pauze (3 roky).

Všechny tyto okolnosti hrají do karet zástupci Reinders Teamu, který také nutně potřebuje zvítězit. Z posledních 8 zápasů má totiž jen dvě výhry, což je na borce s Malachovým potenciálem opravdu málo. Vše je samozřejmě dané kvalitou soupeřů a Král Severu vždy přijme každou výzvu.

Tento zápas by pro něj měl být odrazový můstek k lepším zítřkům. Vaicys má tragickou obranu proti strhům. Ani obrana proti škrcení není jeho silnou doménou. Třeba Polák Bartosz Chyrek ho zvládl utáhnout během 15 vteřin gilotinou, do které Vaicys školácky naběhl. Na zem tedy Litevec příliš chtít nebude.

Vsadit u Tipsportu a vybrat peníze zdarma!


Postoj má Malach na vysoké úrovni, takže by si měl se soupeřem s přehledem poradit. Očekáváme jasné vítězství severočeského rodáka.


Další články

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada

Organizace RFA se na svém mediálním dni vyjadřovala k titulové bitvě Avramovič vs. Humburger v superlativech, ale neuteklo ani čtyřiadvacet hodin a souboj je skrečován. Podle promotéra Borise MArhanského vyměnil Avramovič v poslední době svůj managment a začal požadovat za zápas nesmyslnou sumu. Vše vyvrcholilo zrušením duelu ze strany srbského borce.

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada