Sleduj nás

NoW - Muradov Makhmud - Primera Tato

NoW - Muradov Makhmud - Primera Tato

Na tradiční liberecké akci Night of Warriors se tentokrát odehraje souboj o titul ve střední váze. Šanci o pás šampiona dostane Makhmud Muradov a Španěl Tato Primera. Tento 27letý bojovník není pro pozorného českého fanouška úplnou neznámou. V loňském roce se na Fight Night West 3 utkal s Mírou Brožem, a i když nepředvedl špatný výkon, odvezl si ze západních Čech porážku na body. Celkovou bilanci má 12 vítězství a 7 porážek, poslední dva zápasy zvládl vyhrát.

Mach Muradov je nyní ve slušné zápasové permanenci. Koncem prosince na XFN 15 absolvoval těžkou bitvu s Polákem Siwym, kterou rozhodl až těsně před koncem naskočeným kolenem. V půlce března přišlo XFN 17, plné tři kola s matadorem Gonzalezem a nyní mu přistála další šance na výhru. Muradov jede jako stroj a pokud v létě porazí Patrika Kincla, dá se očekávat, že přijde laso z některé ze zámořských organizací.


V tomto zápase je Mach obrovský favorit. Primera vypadá jako mladší bratr Švéda Gonzaleze, kterému nedal Mach vůbec čichnout. I když ho neukončil, byla to hra na jednu branku. Primera se hodně spoléhá na svůj box, který není na špatné úrovni, ale Muradov je o dost vyšší a v kombinaci s jeho pohyblivostí bude pro Primeru těžké tuto přednost využít. Očekáváme profesorský výkon, při kterém se Mach nebude nikam hnát a soupeře postupně rozebere. Kurz je mizerný, okolo 1.1,  proto se možná vyplatí vsadit na plný počet kol.


Vsadit na Night of Warriors a vybrat peníze zdarma!Další články