Sleduj nás

NoW - Muradov Makhmud - Primera Tato

NoW - Muradov Makhmud - Primera Tato

Na tradiční liberecké akci Night of Warriors se tentokrát odehraje souboj o titul ve střední váze. Šanci o pás šampiona dostane Makhmud Muradov a Španěl Tato Primera. Tento 27letý bojovník není pro pozorného českého fanouška úplnou neznámou. V loňském roce se na Fight Night West 3 utkal s Mírou Brožem, a i když nepředvedl špatný výkon, odvezl si ze západních Čech porážku na body. Celkovou bilanci má 12 vítězství a 7 porážek, poslední dva zápasy zvládl vyhrát.

Mach Muradov je nyní ve slušné zápasové permanenci. Koncem prosince na XFN 15 absolvoval těžkou bitvu s Polákem Siwym, kterou rozhodl až těsně před koncem naskočeným kolenem. V půlce března přišlo XFN 17, plné tři kola s matadorem Gonzalezem a nyní mu přistála další šance na výhru. Muradov jede jako stroj a pokud v létě porazí Patrika Kincla, dá se očekávat, že přijde laso z některé ze zámořských organizací.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

V tomto zápase je Mach obrovský favorit. Primera vypadá jako mladší bratr Švéda Gonzaleze, kterému nedal Mach vůbec čichnout. I když ho neukončil, byla to hra na jednu branku. Primera se hodně spoléhá na svůj box, který není na špatné úrovni, ale Muradov je o dost vyšší a v kombinaci s jeho pohyblivostí bude pro Primeru těžké tuto přednost využít. Očekáváme profesorský výkon, při kterém se Mach nebude nikam hnát a soupeře postupně rozebere. Kurz je mizerný, okolo 1.1,  proto se možná vyplatí vsadit na plný počet kol.


Vsadit na Night of Warriors a vybrat peníze zdarma!Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži