Sleduj nás

NoW - Kaldunski Kamil - Reissinger Michal

NoW - Kaldunski Kamil - Reissinger Michal

Blíží se Night of Warriors v Liberci, kde se jako vždy představí elita tuzemské scény. Dostaví se Karlos Vémola, Viktor Pešta, Tomáš Hron i Michal Reissinger. Podle jmen už je jasné, že se dočkáme MMA i K-1 soubojů. V této analýze se zaměříme na fight těžkých vah, kterým je Kaldunski Kamil - Reissinger Michal.

Michal Reissinger se vrací po zranění a čeká ho náročný rok. Je opět připraven nastoupit do ringu a tentokrát pro svůj comeback vyfasoval polského soupeře. Bookmakeři nám žádné překvapení nenabídli a je dobře vidět, že bojovník Spejbl Gymu je jasným favoritem.


Michal má přes padesát profi zápasů. V březnu měsíc ladil formu v thajském Tiger Campu na Phuketu a jeho zdraví tak dává zelenou. Polský soupeř se zaměřuje především na BJJ a v K-1 zápasil pouze šestkrát. To je v bojových sportech obrovský rozdíl a pokud nám sázkové kanceláře doplní kurzy, tak je dost možné, že tento duel skončí před limitem. V prvním kole čekáme čtení soupeře, ve druhém pak začne lov. Každopádně se můžeme těšit na granáty, při kterých se bude otřásat celá hala. Poláci totiž už několikrát ukázali, že nejsou z papíru.

Vsadit na Night of Warriors u Tipsportu zde!Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu