Sleduj nás

Nový trhák Clashe! Tadeáš Růžička se chystá na Karlose Bendu, hodlá mu ukázat tvrdou realitu

Nový trhák Clashe! Tadeáš Růžička se chystá na Karlose Bendu, hodlá mu ukázat tvrdou realituFoto: Clash of the Stars

Tadeáš Růžička se plně vrací do bojového režimu a vedle titulu RFA si slušně přivydělá i v Clashi.

Jedině organizace OKTAGON MMA nad ním zlomila hůl, zbytek prahne po jeho slávě, která po letních kauzách příliš neutrpěla, ba naopak možná ještě více narostla. Mawar je jedním z hlavních tahounů pozornosti a o svůj lesk se opět podělí s Clash of the Stars, kam se vrátí na jeden z nadcházejících turnajů.

„V Clashi bych měl bejt, domlouvá se zápas s Bendou, takže se můžete těšit, bude to velký,“ odhalil Růžička během streamu na svém TikToku, kde mu jeden ze sledujících okamžitě napsal, že ho Karlos sundá.

„Benda mě porazí? Okej, já ho típnu v prvním kole. Až dostane pouliční zadní direkt do držky, tak pochopí, že fitko a bojový sporty jsou něco jinýho. Každopádně ho tímto nehejtuju, respektuju ho za to, co dokázal, ale teďkon se potká s opravdovou jedničkou,“ odvětil čerstvě korunovaný král RFA.

Vzhledem k tomu, že jsou tomuto souboji všechny strany nakloněny, jej můžeme brát za velice pravděpodobný, téměř až oficiální. Řeší se pouze termín, kdy by k němu mohlo dojít. Co nám bylo naznačeno, reálnější je v této chvíli Clash 8 (zřejmě květen/červen) jak nadcházející Clash 7 (leden).


Duel, který byl v jednání

Co se Tadeáš Růžička svou červnovou účastí v Clashi dokázal proslavit, počítala s ním organizace hned na svůj další turnaj, který byl v plánu na říjen. Už tehdy Mawar pokukoval po Bendovi, jehož směrem vyslal několik peprnějších poznámek.

Nápad uskutečnit tento souboj byl natolik lákavý, že se jím promotéři ihned začali řídit. Zastavila je však Mawarova kauza ohledně napadení, která tehdy vrhala špatné světlo na každého, kdo s ním byl v užším kontaktu.

Jasno v případu není ani teď, ale dle svědectví několika lidí, včetně promotéra RFA Borise Marhanského, by Růžičkovi žádné vězení hrozit nemělo. To byl mimo jiné také důvod, proč Marhanský jako první prolomil ty pomyslné hradby a svému bojovníkovi nabídl druhou šanci. Po jeho vzoru jdou nyní i další.Další články