Sleduj nás

Nový šampion Oktagonu může brzy čelit velké výzvě. Hatefa Moeila si vzala na mušku hvězda KSW Darko Stošič!

Nový šampion Oktagonu může brzy čelit velké výzvě. Hatefa Moeila si vzala na mušku hvězda KSW Darko Stošič!Foto: KSW

Německý bijec ještě ani nestačil vystřízlivět z mistrovských oslav, ale už musí reagovat na první nabídku k zápasu. Ta navíc přichází od renomovaného soka, který nad Moeilem již jednou dokázal zvítězit.

Hlavní zápas turnaje Oktagon 49 korunoval nového vládce těžké váhy. Vyrovnaná bitva došla až k bodovému rozuzlení, po kterém byl šťastnější domácí Hatef Moeil. Němec si byl před verdiktem sudích jistý svojí výhrou, o čemž promluvil na následné tiskové konferenci.

„Už jsem toho v kleci viděl dost, ale to, co předváděl Todev, ještě nikdy. On tam jenom pobíhal! Já jsem měl z přípravy zraněné rameno, takže jsem nemohl použít svůj wrestling, ale i když se bojovalo v jeho světe, stejně jsem zvítězil. Prostě jsem ho porazil i v postoji! Asi čtyřikrát jsem byl blízko knokautu. On mě jednou dobře trefil pod oko, ale to jeho běhání po kleci, to jsem ještě neviděl,“ nenechal Hatef na svém soupeři nit suchou.


V Oktagonu byl s těžkou váhou dlouho problém, protože slabá konkurence neumožňovala důstojnou volbu nového šampiona. Nyní se pár zajímavých jmen našlo a divize má rázem mnohem větší drajv. Pouhé dva dny po turnaji se navíc přihlásil borec, který by byl pro žlutočernou armádu jistě velkým oživením.

„Darko Stošič a jeho manažer Dražen Fogač projevili zájem o souboj s šampionem Oktagonu v těžké váze Hatefem Moeilem. Oba bojovníci se již střetli, a to v roce 2015 na turnaji FFC 19. Darko Stošič zvítězil ve druhém kole,“ informoval srbský web triangle.tv.


Bývalý UFC bojovník je nyní jedničkou těžké váhy organizace KSW. Nad Stošičem je již pouze suverénní šampion Phil De Fries. Darko se v posledních dvou zápasech představil proti reprezentantům československé scény. Nejprve ve třetím kole knokautoval Štefana Vojčáka, aby poté stejným způsobem zničil Michala Martínka, a to již po dvou minutách úvodního kola. Uvidíme, jak moc je Stošičův příchod do Oktagonu reálný, ale vzhledem k čilému pohybu mezi oběma organizacemi je momentálně možné všechno.


Další články