Sleduj nás

Nový přírůstek bojové rodiny: Agáta Prachařová zkouší box, a dokonce už mluví i o zápasu!

Nový přírůstek bojové rodiny: Agáta Prachařová zkouší box, a dokonce už mluví i o zápasu!
Směrem k lepšímu životnímu stylu se rozhodla vydat populární česká modelka Agáta Prachařová, která v bojových sportech nachází duševní pohodu. Její koníček ji ovšem natolik nadchl, že nyní dokonce uvažuje i o ostrém zápasu!

„Boxem momentálně žiju, hrozně mě to chytlo,“ svěřila se pro super.cz sama Agáta, která s tímto novým životem přijala nejen všechny jeho klady, ale i zápory. Rány dávám i dostávám. To k tomu patří. Teď jsem měla trošku nateklý ret, ale to se zahojí,“ přiznávala.

Zásadní zlom začal podle všeho na přelomu minulého roku. Agáta se po rozchodu s Davidem Prachařem rozhodla jít co nejvíc do sebe, a tak zahájila pravidelný cvičební program, jenž se neobešel ani bez zdravého jídelníčku. Popcorn nebo Colu u ní už nehledejte.


Zajímavé bude sledovat vývoj událostí, které vychází ze zpráv ohledně profesionálního souboje. „Začalo mě to tak bavit, že se dokonce připravuju na zápas,“ potvrdila pro super.cz. Začátky pro ní však nebyly vůbec jednoduché. „Mám za sebou první sparing a jsem totálně vyřízená,“ sdělila před měsícem. Pokrok je však od té doby viditelný.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články