Sleduj nás

Nový přírůstek bojové rodiny: Agáta Hanychová zkouší box a mluví o zápasu! Ukázala i video, jak dře s kámošem Grznárem

Nový přírůstek bojové rodiny: Agáta Hanychová zkouší box a mluví o zápasu! Ukázala i video, jak dře s kámošem GrznáremFoto: BOHEMIA agency

Směrem k lepšímu životnímu stylu se rozhodla vydat populární česká modelka Agáta Hanychová, která v bojových sportech nachází duševní pohodu. Její koníček ji ovšem natolik nadchl, že nyní dokonce uvažuje i o ostrém zápasu.

„Boxem momentálně žiju, hrozně mě to chytlo,“ svěřila se pro super.cz sama Agáta, která s tímto novým životem přijala nejen všechny jeho klady, ale i zápory.

„Rány dávám i dostávám. To k tomu patří. Teď jsem měla trošku nateklý ret, ale to se zahojí,“ přiznávala.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Agáta se už po rozchodu s Davidem Prachařem rozhodla jít co nejvíc do sebe, a tak zahájila pravidelný cvičební program, jenž se neobešel ani bez zdravého jídelníčku.

Popcorn nebo Colu u ní už nehledejte. Zajímavé bude sledovat vývoj událostí, které vychází ze zpráv ohledně profesionálního souboje.


„Začalo mě to tak bavit, že se dokonce připravuju na zápas,“ potvrdila pro super.cz. Začátky pro ní však nebyly vůbec jednoduché.

„Když mám sparingy, jsem totálně vyřízená,“ sdělila. Pokrok je však od té doby viditelný.Další články