Sleduj nás

Novotný se nervuje s „upovídaným“ Vémolou. Po výhře Puetze možná změní plány

Novotný se nervuje s „upovídaným“ Vémolou. Po výhře Puetze možná změní plány
Karlos Vémola hodlá nyní přemoct Patrika Kincla a potom očekává, že mu Ondřej Novotný dá šanci v těžké váze. V té polotěžké mu ovšem klepe na dveře německý Terminátor… Co teď tedy?

Stephan Puetz na víkendovém turnaji Oktagonu ve Frankfurtu zaznamenal další výhru. Tu si tentokrát po jednoznačném bodovém rozuzlení připsal nad „Melounem“ Milošem Petráškem a následně si nárokoval šanci o titul.

Vzhledem k tomu, že pás z divize do devadesáti tří kilogramů náleží Karlosovi Vémolovi, mohli bychom se dočkat střetu dvou Terminátorů. Jenže Karlos má prozatím jiné plány a nějaký Puetz ho nezajímá. Nyní před ním stojí Kincl, potom titul v těžké váze (na tom trvá) a pak se nám rýsuje i odveta s Attilou Véghem. Těch plánů je požehnaně…

„Odveta (s Attilou) visí ve vzduchu, ale mě teď zajímá pás střední váhy Oktagonu. Bylo mi totiž od Ondry Novotného slíbeno, že pokud na konci roku porazím Kincla, tak mě pak v únoru v Mnichově nechá bojovat o pás váhy těžké. Takže budu moct být prvním, kdo tu získá tři tituly,“ maluje si český Terminátor zářivou budoucnost.

novotny vemola sypacka Karlos Vémola

Pokud jsem něco slíbil, neměl by to Karlos Vémola vytrubovat do světa


Problém je podle Novotného ovšem údajně v tom, že žádný „slib“ vyloženě Vémolovi nedal. „Karlos mě často staví do obtížné pozice. Jestli jsem mu někdy něco slíbil, pak by to mělo zůstat čistě mezi námi. Karlos velmi často něco řekne, ale nedává mi přitom prostor, abych mohl dělat práci promotéra,“ reagoval vrchní šéf Oktagonu.


A tak se tedy neví, zdali Vémolu po novém roce nechá bojovat v těžké váze. „Ještě nad tím budeme přemýšlet. Zápasy se nevyjednávají na tiskových konferencích. Souboj Karlose se Stephanem Puetzem je rozhodně ve hře, ale musíme si to celé ještě důkladně promyslet. Navíc má Karlos před sebou velmi náročný zápas proti Patriku Kinclovi. Tak uvidíme, jak se to vyvine,“ řekl Novotný.

https://top-fight.cz/ceska-scena/karlos-vemola-me-nasrl-jeste-jednou-a-poslu-ho-do-pie-zuri-sef-oktagonu-novotny/

Další články