Sleduj nás

Novotný reaguje na zahraniční expanzi RFA. Má k tomu silnou poznámku

Novotný reaguje na zahraniční expanzi RFA. Má k tomu silnou poznámku
Real Fight Arena je na scéně stále jen chvilku, ale už teď má velké ambice rozšířit se napříč Evropou.

To je cíl, který si stanovil i konkurenční OKTAGON MMA, ovšem do zahraničí se podíval až po několika letech existence. A stále „teprve“ oslovil jenom německý trh.

To RFA oproti tomu začíná hezky zostra. „Ve světě smíšených bojových umění máme vysoké ambice. Chceme se stát špičkou mezi organizacemi doma i světě,“ znělo v tiskové zprávě organizace. „Mimo Čechy a Slovensko plánujeme expanzi do dalších evropských krajin. Pro naše fanoušky navíc připravujeme koncept turnaje s názvem RFA Pyramida.“


marpo real fight arena

Novotný vs. RFA


Celé plány se ovšem motají kolem klíčových slov „expanze“ a „zahraničí“. To budí největší zájem, a dokonce jde o tak velké téma, že na něj musel reagovat i promotér OKTAGONu Ondřej Novotný.

„Nechci se tomu vyhýbat, jelikož to patří k této MMA scéně, nicméně, každý asi odhaduje svoje možnosti,“ zamyslel se Novotný během svého pravidelného streamu MMA Letem Světem.


„Já sám vím, jak extrémně těžké to je udělat turnaj v zahraničí. Vždy to nějak vypadá, máte nějaké plány, ale realita je pak mnohem horší,“ varoval své organizační konkurenty, aby se svými nároky byli opatrní. Jak totiž podotkl, nevědí, do čeho se pouští.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články