Sleduj nás

Novotný: Ilič se může stát Karlosovým katem, je extrémně nebezpečný. Všichni to brzy pochopí

Novotný: Ilič se může stát Karlosovým katem, je extrémně nebezpečný. Všichni to brzy pochopí
Promotér Novotný varuje Vémolu, aby si dával pozor, proti čemu se řítí. „I Attila měl před bojem kurz přes pět a jak to dopadlo!“

Den bitvy se blíží a hlavní architekt Oktagonu upozorňuje kritizující diváky, aby se nenechali zmást kurzy, které jsou na zápas vypsány.

Karlos Vémola je možná favoritem, ale zároveň bude stát proti soupeři, o jehož síle se nedá pochybovat. A dokonce ani na té zemi není tak špatný, jak si mnozí myslí.


„Ilič má extrémně nepříjemnou kombinaci high kicku a levé ruky. A to není nic, co by Karlosovi chutnalo. A dokáže to krásně překlápět, je prostě extrémně nebezpečným bojovníkem,“ upozornil Novotný během rozhovoru pro deník Sport.

„Z mého pohledu ani zem zas tak slabou nemá. Je to z dostupných bojovníků jedna z největších hrozeb, která byla po ruce. Ať ten zápas dopadne jakkoliv, tak se o tom přesvědčí i ostatní. Navíc je Ilič dobře vypromovaný, ten zápas rezonuje,“ chválí svou manažerskou práci.


Novotný zároveň připomněl, co se stalo naposledy, když byl Karlos takový velkým papírovým favoritem. Vracíme se zpátky do listopadu roku 2019…

„Lidé si musí uvědomit, že když Karlos nastupoval proti Véghovi, tak Attila měl před vážením kurz přes pět, jestli se nepletu. Ne vždycky mohou kurzy odpovídat realitě,“ varoval Novotný.

vemola oktagon titul vaha

Reakce Karlosova trenéra Andrého Reinderse


„Pro Karlose bude nejtěžší Iliče dostihnout. Má totiž skvělou obranu proti takedownům, o něco lepší než náš předchozí soupeř Pasternak. V případě, že ho Karlos hodí na zem, tak ho bude schopen ukončit. Nebude to ale lehké ho na tu zem dostat.

Vždy říkám, že MMA není krasobruslení. Nehraje se na tu krásu, na body za předvedený výkon, ale jede se na vítězství. Ten, kdo si prosadí svoji hru, tak vyhraje. Stejně tak může vyhrát Ilič, když trefí dobrý úder. Povedlo se mu to i proti olympijskému medailistovi Janikowskému. Byl to jeden z nejlepších wrestlerů, přesto ho trefil high kickem.“il

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu