Sleduj nás

Nová posila OKTAGONU MMA Muradov: Pokud Kincl přijde za mnou, tomu zápasu se nebráním

Nová posila OKTAGONU MMA Muradov: Pokud Kincl přijde za mnou, tomu zápasu se nebráním

Tak to vypadá, že se veškeré hlavní bojové dění na tuzemské scéně přesouvá jen pod jednu organizaci, která zde momentálně přebírá všechny otěže. Po vzoru několika předchůdců z XFN přestoupil do OKTAGONU MMA i Makhmud Muradov, který se svému novému chlebodárci upsal na 4 zápasy.

„Jsem rád, že jsem členem ‚Oktagon Family‘,“ projevil hned na úvod radost Mach, jemuž u konkurence patřil pás šampiona střední váhy. „Konečně se věci vrací do normálu a troufám si říct, že to bude ještě lepší,“ netajil se nadšením.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jeho hlavním cílem je dostat se do UFC. Jisté nabídky tu už v minulosti byly. Zdali přijdou znova, to ukáže až čas. „Mohl jsem si svou šanci vybojovat na Dana White Contender Series, ale tuto možnost jsem odmítl. Stojím si za svým názorem, že se buďto do UFC dostanu přímo, anebo vůbec,“ odpovídal Mach, jemuž na stole po sporách v XFN přistála celá řada nabídek. „Bylo jich opravdu hodně, ale teď jsem členem OKTAGONu, takže tuto záležitost beru jako uzavřenou.“

V novém prostředí je Muradov ochotný bojovat s kýmkoliv… tedy skoro s kýmkoliv. „Až na Karlose Vémolu a Milana Ďatelinku jsem ochotný zápasit s každým, koho mi OKTAGON předhodí. Rád bych bojoval o pás, ovšem abych se kvůli tomu musel postavit proti svým kamarádům, to mi za to nestojí. Je tu dost dalších velice kvalitních soupeřů,“ je si vědom uzbekistánský bijec.


A samotné téma představuje jistě i Patrik Kincl, který si je této možnosti ohledně přestupu také vědom. „Pokud bude chtít a pokud OKTAGON splní všechny podmínky, tak se zápasu s Patrikem nebráním,“ dodával Muradov, jenž se nám ukáže už 8. června v Bratislavě. Jméno soupeře zatím není známo, dozvíme se jej však brzy a možná se dočkáme i nějakého překvapení.  


Další články