Sleduj nás

Ngannou po řádění v Číně naznačil, že má u něho Miocic dluh. A údajně není jediný...

Ngannou po řádění v Číně naznačil, že má u něho Miocic dluh. A údajně není jediný...

Rok 2018 pro něho nezačal dobře, přesto se vzchopil a našel cestu, jak si zase v síni slávy říct o slovo. Jindy obávaný „Predátor“ porazil na UFC Fight Night 141 ambiciózního Curtise Blaydese a nyní si v zápalu boje hodlá vyřídit ještě několik dalších účtu. Ty se týkají hned několika zvučných jmen. 

Francis Ngannou šel proti všem papírovým předpokladům, když se v Číně pod taktovkou UFC opět jednou předvedl v plné parádě. Jeho americký protějšek mohl jenom žasnout nad elánem svého přemožitele, kterému netrvalo déle než minutu, aby na svého soka našel recept. 

Francis Ngannou šel proti všem papírovým předpokladům


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Po tomto nepříjemném knokautu přišlo pro Blaydese probuzení, že věci asi nebudou tak jednoduché, jak se sám domníval. Něčím podobným si však předtím procházel i sám Predátor, jenž v lednu podlehl jak Miocicovi, tak později i Lewisovi. Oběma shodně na body. 

„Abych řekl pravdu, na začátku roku jsem byl pod strašným tlakem. Nemohl jsem najít sám sebe ani přijít na důvod, proč jsem začal zápasit. Musel jsem udělat jeden potřebný krok zpátky, abych si to vše připomenul,“ svěřoval se muž s aktuálním skóre 12-3-0.


Francis Ngannou zvítězil v MMA

„Občas si musíte uvědomit, co je pro vás důležité a jaké jsou vaše cíle. Já sám jsem na to přišel a během sobotní noci (24. listopadu) jsem to všem předvedl. Najednou jsem v sobě našel tak silnou motivaci, jakou jsem nikdy předtím ve svém životě necítil,“ uvedl. 

Nakonec by však nemělo zůstat jenom u jednoho skalpu. „Pokud vím, tak mi Junior dos Santos dluží zápas a jistý dluh u mě má i Stipe Miocic nebo Alexander Volkov. Všechny je chci přemoct, ale obzvlášť duel se Stipem mě láká,“ prozradil dvaatřicetiletý zápasník, co chce napravit své předchozí zaváhání.Další články