Sleduj nás

Ngannou na mě ani na moment neměl, vysmál se Fury kritikům a potvrdil, jakou astronomickou částku si vydělal

Ngannou na mě ani na moment neměl, vysmál se Fury kritikům a potvrdil, jakou astronomickou částku si vydělalFOTO: TOP RANK

Francis Ngannou se nyní cítí jako vítěz, ovšem neprávem. Tyson Fury je přesvědčený, že měl po celou dobu duel pod kontrolou.

Uběhlo několik dní, vlastně i týdnů, a pokora po náročné těžkotonážní bitvě již vymizela. Gypsy King se vrátil do svého klasického „módu“, kdy provokuje opozici a brání své předešlé výkony. Pokud vám tedy přišlo, že duel s Predátorem Francisem Ngannou opticky prohrál, pak jste se asi dívali na jiný zápas.

„Říkal jsem to od začátku, že pokud proti mně má mít Francis nějakou šanci, tak je to šťastný úder. A to je logické tvrzení, protože jsme těžké váhy a člověk si občas nemusí pohlídat všechno. Já jsem však šampion všech šampionů, a proto mě ani nějaký šťastný úder nezastaví. Pokud spadnu na zem, vždy vstanu, tak velké srdce mám,“ hájil se Fury v interview pro Boxing Social.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Francisův knockdown se stal highlightem večera, což se dalo očekávat, ale jednak mě trefil do týlu hlavy a jednak kromě tohoto jednoho úderu nic jiného nepředvedl – tedy kromě toho, že se podepsal pod několik faulů, které rozhodčí přehlédl. Od začátku až do konce jsem jinak celý zápas kontroloval. A pokud chce někdo namítat, proč jsem do toho vůbec šel, tak vám možná odpoví těch padesát milionů důvodů (dolarů), které mi přistály na účtu. Kritici si mohou říkat, co chtějí, já jsem tím, kdo se směje,“ řekl Fury, čímž prakticky potvrdil svou vydělanou částku.

Gypsy King tedy už za zápasem s Predátorem Ngannou zavřel dveře, i když se mu jej mnozí fanoušci stále snaží otevřít, a teď se hodlá plně soustředit na novou výzvu, kterou má právě před sebou. Ta pochází z Ukrajiny a nese název Oleksandr Usyk.


„Tohle je poprvé od dob Lennoxe Lewise, co bude v těžké váze jmenován jednomyslný šampion, a tím budu já. Usyk nemá v těžké váze co dělat, tady se konají zápasy velkých psů a on je jen malé štěně ze střední váhy. Vůbec nemá sílu, aby mě mohl něčím překvapit, a to ani kdybyste mu dali do ruky baseballovou pálku. Ale i tak se na něj připravím, abych byl v co nejlepší formě a má korunovace proběhla ve stylu,“ oznámil Fury.​


Další články