Sleduj nás

Nezáleží na tom, jestli to bude Makhachev, Oliveira nebo Gaethje, do roka jsem šampionem, říká nový objev UFC

Nezáleží na tom, jestli to bude Makhachev, Oliveira nebo Gaethje, do roka jsem šampionem, říká nový objev UFC
Do boje o mistrovský titul se hodlá zapojit nové jméno, které ještě spousta lidí nezná. Brzy jej ale prý budou všichni oslavovat.

Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.
Paddy Pimblett není jediným bojovníkem, který má z hlediska nových přírůstků divize lehké váhy UFC vysoké ambice. Podobně se jeví také sedmadvacetiletý Američan Terrance McKinney, který si pod taktovkou MMA velikána zatím odmlátil pouhé dva zápasy. V obou však uspěl před limitem.

„Pořád před očima vidím číslo 2023 a já vím, že tohle bude ten kouzelný rok, kdy dostanu svůj titulový fight. Je mi jedno, zdali to bude Islam Makhachev, Charles Oliveira nebo Justin Gaethje, porazím kohokoliv, kdo zrovna bude držet ten pás. To je to, co se skutečně stane,“ věstí s předstihem mladý bojovník.


McKinney má před sebou přitom ještě dlouhou cestu. Mnozí bojovníci na svou příležitost čekají klidně pět let, on má zatím v UFC jen dva zápasy, a i když je oba vyhrál, ty pravé zkoušky ho teprve budou čekat. Zejména v tak nabité divizi, jakou je lehká váha, v níž prozatím kraluje Charles Oliveira. Na záda mu však dýchají Justin Gaethje, Islam Makhachev, Beneil Dariush či Conor McGregor.

„Mým cílem je pás šampiona a já nebudu mít klid, dokud ho nezískám. Spousta zápasníků si dává volno, aby nabrali síly, ovšem to já si nedávám. Půjdu naplno, dokud mi ten pás nebude říkat pane,“ oznámil McKinney skrze TMZ Sports.


Další články