Sleduj nás

Nezajímá mě, jak je Holyfield starý, s Belfortem neprohraje, klidní pochybnosti Cormier

Nezajímá mě, jak je Holyfield starý, s Belfortem neprohraje, klidní pochybnosti Cormier
Již tento víkend se Evander Holyfield vrátí zpátky do boxerského ringu, kde by ho většina fanoušků po jeho posledních tréninkových videích raději ani neviděla.

Osmapadesátiletý veterán již postrádá rychlost a jakýkoliv moment překvapení. Takový Michael Bisping dokonce veřejně vyjádřil velké znepokojení, že komise dala tomuto zápasu vůbec zelenou.

Pochybností ohledně Holyfieldova comebacku je skutečně mnoho, až se lidé přestávali těšit na jeho samotný střet s UFC velikánem Vitorem Belfortem.


Do hry i proto vstoupil Daniel „DC“ Cormier, který se pokusil uklidnit emoce. Údajně se není čeho bát, jelikož legendární „The Real Deal“ dobře ví, co dělá.

„Nezajímá mě, jak to vypadá, kolik je Evanderovi let a kolik lidí o tomto fightu pochybuje. Neumím si představit svět, ve kterém by Holyfield prohrál s Belfortem. To se prostě nestane,“ znělo Cormierovo jasné stanovisko.


Kdyby jen více lidí bylo podobně sebevědomých. Posledních tréninková videa nám ovšem na optimismu, kromě Cormiera tedy, nepřidávají.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články