Sleduj nás

Nevylučuji přesun do UFC, řekl Wilder a ukázal svou kopací techniku

Nevylučuji přesun do UFC, řekl Wilder a ukázal svou kopací techniku
Deontay Wilder se vskutku nezdá. Svoji drtivou sílu je připravený v budoucnu ukázat i v oktagonu UFC.

Doposud jeho hlavním cílem zůstává boj o ty největší boxerské tituly a samozřejmě se také rád dostal k čtvrtému souboji s Tysonem Furym. Pokud se ale potom otevře možnost přejít do MMA, údajně se jí bránit nebude.

„Když se podíváte na mou sílu a kolik soupeřů jsem již vypnul, nevidím důvod, proč bych na to neměl. Určitě tu možnost nevylučuji,“ okomentoval Wilder během tréninkového videa, jež zachytila Fight Hub TV.

Fanoušci často diskutují o fyzické stavbě jeho nohou. Na profi boxera má vizuálně opravdu úzké dolní končetiny. Na to „Bronzový Bombardér“ ovšem zareagoval tak, že nám ukázal svou kopací techniku. Patrně tím chtěl dát najevo, že se žádné kritiky nezalekne.

https://www.youtube.com/watch?v=EdVdb1Wmg7o

Deontay Wilder: Teď chci hlavně tituly


Než ovšem nadejde čas srandy, je potřeba dořešit ty důležité věci.


„15. října mě čeká duel s Robertem Heleniusem a slyšel jsem, že se na to osobně přijde podívat i Oleksandr Usyk. Ten řekl, že mě vyzve, tak doufám, že to je muž svého slova a ten slib dodrží,“ očekává Wilder.

„Jsem tu, abych šel přímo za tituly. Mým největším cílem je čtvrtý zápas s Tysonem Furym, protože on jediný mě porazil. Vím, že kdybych já teď přemohl Usyka a do své moci získal zbývající pásy, tak Tyson nebude mít jinou možnost než mi čelit znova,“ je si dobře vědom.

„Na těžkou váhu čekají vzrušující časy. Máme před sebou několik velkých soubojů, které stojí za to vidět. Osobně se těším na to, co mě čeká. Povstanu z popela jako Fénix a znovu se stanu šampionem,“ věstí urostlý alabamský boxer.


https://top-fight.cz/box/snoubenka-prozradila-jaky-je-deontay-wilder-sexualni-divoch-pred-zapasy-mam-nohy-porad-od-sebe/

Další články