Sleduj nás

Nespokojený Sterling o O’Malleym: Ten člověk dostává hroznou tlačenku!

Nespokojený Sterling o O’Malleym: Ten člověk dostává hroznou tlačenku!
Sean O’Malley může být zanedlouho novým titulovým vyzývatelem a Aljamainu Sterlingovi se to vůbec nelíbí.

Nejde o to, že by měl tento člověk v budoucnosti zabojovat o titul, jde o způsob, jakým se k tomu boji o pás měl dostat. O’Malley totiž na své bojové pouti nepotkal jediného „těžkého“ soupeře, což je dáno tím, že mu UFC doposud vždy šlo na ruku.

„Vidím tu jisté srovnalosti s Conorem McGregorem. On a Sean dostávali na své cestě na vrchol jen snadné soupeře. Oba jsou totiž hvězdami v oboru, celebritami, tak si je UFC hýčká,“ vysledoval Sterling dávajíc přitom najevo svou znepokojenost.

„O’Malley by dostal přes držku od mnoha zápasníků. Stačí jen, aby šel proti Cejudovi, jak bylo původně v plánu. Mohl jít také proti nějakému jinému wrestlerovi. V takovém zápase by se ukázaly jeho pravé kvality. Jenže to by byl až přílišný risk…,“ postěžoval si.

„Opravdu. Ten člověk nebojoval s jediným grapplerem. Všechny soupeře, jaké dostává, mu hrají do noty. I Petr Yan je pro něho výhrou. Mně se tedy takovýto přístup nelíbí, ale bohužel nejsem tou osobou, která tu o něčem rozhoduje,“ řekl Sterling na svém YouTube kanálu.


Situace v rámci bantamové váhy je tedy následující. Šampion Sterling bude svůj pás obhajovat proti TJ Dillashawovi, načež se mezi sebou utkají ještě právě O’Malley s Yanem. Čistě teoreticky by z této druhé dvojice mohl vzejít nový titulový vyzývatel.

Další články