Sleduj nás

Neskutečný pocit! Má výhra z klece strachu se zapíše do dějin, těší Jardu Kotlára

Neskutečný pocit! Má výhra z klece strachu se zapíše do dějin, těší Jardu KotláraFOTO: OKTAGON MMA

Jaroslav Kotlár září štěstím. Podařil se mu historický zápis, který mu nikdo nevezme. A přiblížil se jím k odvetě s Karlosem Bendou.

Na turnaji Clash of the Stars 4 se nám vůbec poprvé v historii českého MMA představila novinka zvaná klec strachu nebo také klec bolesti. Jde o bojiště čtvercového tvaru, jehož průměr činí 3 metry. 

Čím menší bojiště je, tím méně prostoru máte na nějaké taktické úhybné manévry. V podstatě jste nonstop vystaveni nebezpečí úderu, který zejména v těžké váze musí být smrtící. 


Na domácí půdě tuto novinku poprvé vyzkoušel Jaroslav Kotlár, který se postavil proti Lukáši „HuHu“ Procházkovi. Předzápasová očekávání se do puntíku naplnila, Jaroslav v duelu dominoval a po osmnácti vteřinách si připsal bleskovou výhru. Takovou, na kterou bude už nadosmrti vzpomínat. 

Neskutečný pocit, který se zapíše do dějin

„Děkuji všem!“ hlásal vděčný bojovník po zápase. „Byl to pro mě opravdu dlouhý a náročný kus cesty. Ve svém životě jsem došel daleko a věřím, že mě pořádný kus cesty ještě čeká… Každopádně, ANO! Jsem jako první v České republice, kdo bojoval v kleci strachu a stal se vítězem!“ těšilo jej. 


„Je to neskutečný pocit. Byl to velký den, který se zapíše do dějin. Děkuji všem, kteří mi fandí a podporují mě. Vážím si toho a těšte se na můj další zápas v Clash of the Stars. Jedeme bomby a brzy se zase uvidíme!“ burcoval. 

Odveta s Karlosem Bendou? 

Hlavním cílem Jaroslava Kotlára je vynutit si odvetu s Karlosem Bendou, a to nejlépe rovnou v kleci bolesti, jejíž atmosféru právě poznal. 

„Nemůžu pořádně spát. Nebudu mít klid, dokud si to my dva nedáme znova,“ říkal nejznámější sekuriťák v Česku na nedávném Before the Clash. „Chci mu to vrátit, mám na Karlose, není dokonalej, má svoje chyby!“ konstatoval s tím, že v malé kleci by svého soupeře zničil. „Tam by přede mnou už nemohl utíkat, jak má ve zvyku, tam bych ho ztrestal!“ mnul si ruce nad svým ďábelským plánem.Další články