Sleduj nás

Neotvírej si hubu a padej do těžké váhy, vzkázal Brunson běsnícímu Costovi

Neotvírej si hubu a padej do těžké váhy, vzkázal Brunson běsnícímu Costovi
Duel s Costou? Tento nápad se Dereku Brunsonovi moc nelíbí. Už jen i kvůli tomu, že Costa ve střední váze nemá vůbec co pohledávat.

Bývalý titulový vyzývatel s brazilskými kořeny povolil v poslední době uzdu svým emocím a skrze Twitter urazil vesměs celou špičku divize střední váhy.

Mezi lidmi, kteří se stali terčem jeho urážek, se nachází i Derek Brunson. Osmatřicetiletý americký veterán, jemuž se nelíbí, že ho vyzývá někdo, kdo v jeho divizi ani nemá co pohledávat.


„Costo, být tebou, tak se soustředím na svou hmotnostní divizi. Však ty jsi těžká váha, ve střední nemáš co pohledávat!“ vzkázal Brunson člověku, který ve svém posledním boji přestřelil stanovený váhový limit o neuvěřitelných 9 kg.

„V minulosti jsem po boji s tebou volal, a nejen jednou, jenže ty ses rozhodl mě ignorovat až do doby, než jsem si našel jiného soupeře. Proto ti nehodlám věnovat svůj čas. Zatímco já budu pilovat své zbraně, rád si počkám na tvůj fight v těžké váze,“ odpověděl mu.


Brunson je tedy v pořadí hned po Seanu Stricklandovi druhým bojovníkem, který Costu oficiálně odmítl. Brazilský bijec tak bude muset mířit se svými výzvami v žebříčku o něco níže, než je šestá příčka… Nabízí se třeba takový Darren Till?

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články