Sleduj nás

Není soupeř, který by se mi mohl rovnat, myslí si Paddy Pimblett

Není soupeř, který by se mi mohl rovnat, myslí si Paddy Pimblett
Zápasníci z popředí nabité divize lehké váhy mají být na pozoru. Už brzy si na nich hodlá smlsnout jedlík Paddy Pimblett.

Paddy sebe ztvárňuje jako novou hvězdu MMA a lidem se jeho přístup poměrně líbí. Dokonce i to, že se na poměry profesionálního zápasníka stravuje dost nezdravě, mu na oblibě neubírá, spíše naopak.

Momentálně se tento sedmadvacetiletý bijec původem z anglického Liverpoolu probíjí do elitního patnáctičlenného žebříčku lehké váhy UFC. O této divizi je známo, že disponuje mnoha zvučnými jmény, a bude-li se Paddy chtít stát šampionem, musí se prodrat přes mnohé z nich.

„Žádný problém!“ odpověděl pohotově britský mladík, jenž po svém příchodu do UFC na sociálních sítích získal miliony nových sledujících. „Jsem tu, abych se pral s těmi nejlepšími a prokázal své kvality. Rozhodl jsem se na vrchol stoupat postupně, proto se nikomu nevyhnu,“ připomíná.

Momentálně v osobním životě váží neuvěřitelných 93 kilogramů. To je na typickou lehkou váhu, jejíž hmotnostní limit je 70 kilo, velký problém.


Paddy The Baddy Pimblett

„Na shazování jsem zvyklý, tohle je prostě můj styl života. Všechno je to v hlavě. Pokud si něco umanete, tak to zvládnete. Já například vím, že se stanu šampionem UFC. A vím, že si lidé mé zápasy užívají, proto jsem zván na každý velký turnaj,“ hovoří.

Příště bychom ho měli vidět zjevně v prosinci, možná až v lednu. Soupeř je ale stále v jednání.


„Na jménu soupeře mi nikdy nezáleželo a záležet nebude. Klidně, ať je mým soupeřem Francis Ngannou. Ve své hlavě to mám nastavené tak, že mě nikdo nemůže porazit. Pokud si člověk nevěří, ničeho nedosáhne, takhle k tomu musíte přistupovat,“ vysvětlil Pimblett, který má po příchodu do UFC tři výhry v řadě. Dočká se čtvrté?

Další články