Sleduj nás

Není exhibice jako exhibice. Mayweather poprvé padne, věští Nasukawa. A bude to pěkně drsné

Není exhibice jako exhibice. Mayweather poprvé padne, věští Nasukawa. A bude to pěkně drsné

Mladý boxerský protivník slavného Floyda Mayweathera jenom překypuje sebevědomím. To nám mimo jiné potvrdil i on sám ve svém posledním rozhovoru. 

Konec roku se nám již neúprosně blíží a spolu s ním i tato „exhibiční“ bitva, která možná pro někoho nemá takovou váhu, avšak pro slibně se rýsující japonskou hvězdu to je zcela naopak. 

Není to tak dávno, co nám Nasukawa prozradil, že hodlá Mayweathera zničit, a my sami jsme zvědaví jednak na to, jestli se mu to povede, a také jednak na to, jaká by byla případná Floydova reakce na vůbec první porážku. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Tenshin Nasukawa se připravuje na exhibici

Rychlý japonský expres, který je podobně neporažený, prohlásil následující: „Věřím tomu, že přicházím změnit historii. Tento souboj je jenom začátek mého dlouhého a úspěšného příběhu.“ 


Ačkoliv je mu teprve dvacet let, ambice chová opravdu vysoké. „Nechápu, proč se lidé vůbec bojí Mayweathera. Já jsem ho viděl osobně a žádnou neporazitelnou auru kolem sebe neměl,“ pokračoval. 

A laťku postupně i navyšoval. „Chci, aby věděl, že ho nebudu šetřit. Exhibice nebo ne, on tam ku*va padne. Zasypu ho celou řadou úderů, že nebude vědět, kde mu hlava stojí,“ nebral si žádné servítky. 

V jeho prospěch možná mluví velký věkový rozdíl, ovšem zase nečelil tak zkušenému soupeři. Padesát výher, z toho 27 formou KO. Floyd určitě bude vědět, jak si má do těch šesti kol, které na ně čekají, rozložit síly.Další články