Sleduj nás

Nenasytný Ponzinibbio nechce zůstat sedět bokem. Dejte mi McGregora nebo jiné top soupeře, vzývá

Nenasytný Ponzinibbio nechce zůstat sedět bokem. Dejte mi McGregora nebo jiné top soupeře, vzývá

Drží si sérii sedmi výher v řadě, jeho celkové skóre čítá 27 vítězství a jenom 3 porážky, ale přesto jej UFC nevyslyšelo, když jej žádal, aby mu předhodilo lepšího protivníka. Proto to zkouší znovu.

Argentinský borec Santiago Ponzinibbio působí v nejprestižnější bojové soutěži světa již od roku 2013, ale první ostrou zkoušku v podobě soupeře z top desítky velterové váhy dostal teprve nedávno.

Santiago Ponzinibbio chce další soupeře


„Gente Boa“, jak se mu v rámci tohoto světa přezdívá, tuší, že nastal čas, aby postoupil na další úroveň. A pokud ani ta mu nezaručí zápas o titul, pak tedy ať přijde oponent, jenž mu to umožní.

„Myslím si, že jsem této společnosti přinesl nové vzrušující souboje, které se jinde jen tak nevidí. Vyhrávám zápasy pro fanoušky, pro mé publikum a myslím si, že jsem připravený na vyšší cíle,“ uvedl.
 
Vyšší meta by znamenala šampiona velterové váhy Tyrona Woodleyho, ovšem jeho návrat je zatím nejistý, a když už by se na scéně představil, pak proti Colbymu Covingtonovi...


Ve hře je tedy ještě jiné jméno, jež se nachází o váhovou divizi níže. „Dejte mi McGregora nebo jiného top soupeře. Jsem si jistý, že je všechny zničím. Sám Conor by proti mně neměl šanci,“ věří si.

A důvod, proč by ho porazil? „Conor je dobrý byznysmen, ale já mám lepší načasování, lépe si držím odstup a mé rány jsou tvrdší než ty jeho. Zápas s ním by určitě nedošel na body,“ vysvětluje.Další články