Sleduj nás

Nemyslím si, že Joshuova první zahraniční mise dopadne dobře, tvrdí Wilder

Nemyslím si, že Joshuova první zahraniční mise dopadne dobře, tvrdí Wilder

Současný šampion těžké váhy WBC Deontay Wilder se přidává do té užší skupinky lidí, která nevěří britské hvězdě Anthonymu Joshuovi v duelu proti newyorskému rodákovi Jarrellovi Millerovi. Jaké k tomu má důvody?

Ačkoliv papírové předpoklady mluví téměř jasně, Wilder nepočítá, že by se jimi nadcházející zápas mezi dvěma neomylnými zápasníky měl řídit. Miller již v minulosti několikrát dokázal, čeho je schopen, a svou formu si bude chtít udržet.

„Myslím si, že spousta lidí bude překvapena, až uvidí, že ta bitva skončí jinak, než se očekávalo,“ překvapoval hrdina, jemuž se v rámci bojového světa přezdívá „The Bronze Bomber“.

„Big Baby je zapálený do boje, čeká na něj domácí prostředí i rodné město, Joshuu tu lidé skoro ani neznají. Nemůžete přiletět do USA a očekávat vřelé uvítání od lidí, takhle to prostě nefunguje,“ vysvětloval.


Miller má na svém kontě 23 výher, žádnou porážku a jen jednu remízu. Joshua je oproti tomu zatím neomylný - 22 výher, přičemž 21 z nich přišlo formou KO. Oba dva boxeři, jak bývá zvykem, už využívají k propagaci zápasu ostrou slovní přestřelku, která je hlavně ze strany amerického jedince hodně směrovaná na tělo, ba dokonce i na rodinu. I kvůli tomu Joshua slíbil, že Jarrellovi zrekonstruuje obličej.

Jak duel dopadne, to se dozvíme už v noci z prvního na druhého června. V sázce je jak velký zahraniční debut, tak i pootevření cestičky směrem k Furymu nebo právě Wilderovi, s nimiž se Joshua rovněž hodlá utkat.Další články