Sleduj nás

Nemám problém nastoupit v Clash of the Stars, překvapil Vašek Sivák. Hledá jen adekvátní soupeře a znovu mrká po Růžičkovi

Nemám problém nastoupit v Clash of the Stars, překvapil Vašek Sivák. Hledá jen adekvátní soupeře a znovu mrká po RůžičkoviFoto: RFA

Stejně jako celá řada dalších známých bojovníků, ani Václav Sivák si nenechal ujít poslední galavečer organizace Clash of the Stars. Mnohem překvapivější než účast v hledišti je ovšem reálně zmíněná možnost nástupu do boje právě pod křídly královny bizáru.

Sobotní turnaj v Ostravě mnoho sportovně hodnotných výkonů nenabídl. Tadeáš Veselý svůj zápas odklepal za pouhou vteřinu a Václav Mikulášek přišel s nadváhou, a ještě se zvládl zranit. Účast v publiku byla ovšem prvotřídní. Attila Végh i Karlos Vémola si nic nedělají ze slov Ondřeje Novotného, který Clash of the Stars označil za novodobý mor a potenciální zkázu veškeré inteligentní formy života. Kromě aktérů Odvety století jsme mezi diváky mohli vidět i Václava Siváka.

Neporažený „Bad Boy“ se stále ještě neodhodlal přijmout výzvu v podobě ONE Championship nebo Glory. Svůj impozantní rekord tak bude posouvat v RFA, kde jej uvidíme nejpozději na turnaji v Žilině. Ten se ovšem koná až 19. října a Vašek se tak kouká po dalších možnostech, kde by mohl ukázat svůj nevšední talent.

„Nevidím žádný problém v tom se ukázat v Clash of the Stars. Je to stejná klec jako kdekoliv jinde a pokud dostanu rovnocenného soupeře, tak nevím, proč bych do toho neměl jít. Sleduje a baví to opravdu hodně lidí. Já rád předvedu to, co umím nejlíp,“ nevidí Václav žádný problém nad startem v Clashi.

Adekvátní soupeř, který se může s „Bad Boyem“ rovnat, se již v Clash of the Stars ukázal. Tadeáš Růžička je ostřílený z mnoha těžkých mezinárodních zápasů. Jeho souboj se Sivákem visí ve vzduchu již pořádně dlouho, ale šéf RFA Boris Marhanský nemá chuť vydrancovat svoji pokladnu a bojovníkům dát, oč si žádají. Tomáš Le Sy bude možná štědřejší a očekávaná bitva se tak může uskutečnit v jeho organizaci.


„Stále se to řeší. Padají termíny i haly, kde by se to mohlo uskutečnit. Řeší to hodně organizací, tak uvidíme. Kdo nabídne nejlepší podmínky, tak tomu to podepíšu. Já jsem stále připravený a s tímhle zápasem počítám,“ potěšil všechny tuzemské fanoušky Václav Sivák.

Zdroj: Clash of the Stars 


Další články