Sleduj nás

Nemá cenu předstírat, tahle bitva je pro mě hodně osobní, říká Canelo před trilogií s Golovkinem

Nemá cenu předstírat, tahle bitva je pro mě hodně osobní, říká Canelo před trilogií s Golovkinem
V polovině září mezi sebou Canelo Álvarez a Gennadij Golovkin završí vyhlíženou trilogii. A už teď mezi oběma borci pořádně jiskří emoce.

Jedni říkají, že to je největší bitva v rámci střední váhy. Druzí dokonce hovoří, že to bude největší zápas všech dob. Ať je to jakkoliv, diváci se 17. září budou mít na co těšit. Vztahy u této dvojice ještě nikdy nebyly tak vypjaté, jako jsou právě nyní. Ve hře je příliš mnoho.


Canelo Álvarez má motivaci


„Nemá cenu cokoliv předstírat, tento fight je pro mě hodně osobní. Golovkin o mně za poslední léta napovídal spoustu věcí, které nejsou pravda. Navenek se tváří jako milý člověk, ale uvnitř je to obyčejná svině,“ rozparádil se jindy klidný Canelo na tiskové konferenci.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Své emoce hodlá ventilovat jediným možným způsobem. A tím je… „Knokaut! Nic jiného nepřipadá do úvahy. Musím tento zápas ukončit před limitem a Gennadymu rozbít hubu, jinak si ji bude neustále otevírat,“ plánuje boxerská mexická jednička.

Canelo stále ještě poměrně nedávno neuspěl ve své misi do polotěžké váhy, kde bodově nestačil na Dmitriho Bivola. Mluvilo se o tom, že si s ním ihned střihne odvetu, ale diváci a promotéři volali po jiné volbě. Tou bylo završení historické trilogie a Alvarez s ní souhlasil.


Na Bivola se ovšem podívá později. „Nejprve vyřídím tohohle šmejda a potom učiním potřebné změny, abych se mohl vrátit do polotěžké váhy. Samozřejmě, že se budu snažit aplikovat své právo na odvetu. Už první zápas byl dle mého velmi vyrovnaný,“ sdělil Canelo.

cenelo box treti zapas

Další články