Sleduj nás

Největší turnaj v Evropě! UFC odtajnilo titulovou kartu pro Manchester, lístky začínají na dvou tisících

Největší turnaj v Evropě! UFC odtajnilo titulovou kartu pro Manchester, lístky začínají na dvou tisícíchFOTO: UFC

Největší evropský turnaj letošního roku je naplánován na 27. července. UFC zavítá na britské ostrovy a galavečer v Manchesteru nabíjí úžasnými zápasy. Ve hře budou hned dva šampionské opasky a na kartě se objeví většina domácích hvězd.

Šéf organizace Dana White potvrdil to, co se tak trochu čekalo. Galavečer v Manchesteru bude vyšperkován top souboji, ve kterých navíc půjde o tituly ve veltrové a těžké váze.

Hlavní událost je jasná. Leon Edwards musí vyřešit hladového vyzývatele Belala Muhammada, který po odvetě se šampionem volá již tři roky. Souboj, který byl ukončen na začátku druhého kola kvůli šťouchnutí do oka, bude mít pokračování. Oba borci táhnou extrémně dlouhou sérii výher, ale jasným favoritem bude Brit, který má úžasný knokautový potenciál a dokázal ukončit dlouholetou vládu Kamaru Usmana.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Kromě Edwardse půjde do akce i další miláček anglického publika. Tom Aspinall marně vyzývá Jona Jonese, a tak vzal za vděk odvetou s Curtisem Blaydesem. Stejně jako v prvním případě tak ani tento souboj nerozhodly sportovní schopnosti.

Aspinall si utrhnul kolenní vazy již po patnácti vteřinách prvního kola a na zápas tak vlastně ani nedošlo. Brit tak utrpěl v UFC jedinou porážku, kterou nyní bude moct odčinit. Zajímavý zápas má pouze jedinou vadu na kráse. Sjednocení titulu v těžké váze se tak dočkáme nejdřív na podzim.


Kromě těchto top duelů je na kartě zatím potvrzen i souboj Arnolda Allena s Giga Chikadzem. Angličan, který byl dlouho považován za jednoho z nejlepších prospektů pérové váhy, se vrací do akce po dvou prohrách. Bitva s nevyzpytatelným Gruzíncem tak pro něj bude extrémně náročná a domácí publikum mu bude muset dodat hodně energie, aby negativní sérii ukončil.

Lístky do Co-op Live areny asi zmizí bleskovou rychlostí. Největší krytá hala na ostrovech totiž zažije turnaj, který evropská scéna dlouho nepamatuje. Dva titulové duely na číslované akci rozhodně stojí za necelé dva tisíce, na kterých začínají ceny lístků pro tento turnaj.


Zdroj: UFC


Další články