Sleduj nás

Největší turnaj v dějinách bojových sportů, budou se o tom točit dokumenty! říká Dana White o UFC 300

Největší turnaj v dějinách bojových sportů, budou se o tom točit dokumenty! říká Dana White o UFC 300FOTO: UFC

Veškerá pozornost se stáčí k jubilejnímu turnaji UFC 300, který má být tím nejepičtějším v celých dějinách bojových sportů.

UFC je největší bojovou značkou planety, pod kterou se nachází ti nejznámější a nejvíce sledovaní zápasníci. Ti nejlepší z nich byli nyní povoláni, aby účinkovali na galavečeru, který vejde do dějin.

Každá z dvojic by se z fleku mohla objevit v hlavním zápase kteréhokoliv jiného turnaje. Tady však budou třeba jenom na prelims. Už jen tato skutečnost potvrzuje, že půjde o ojedinělou událost. A to stále prý není všechno.

„Jen co jsme odhalili část bojové karty, oslovila mě nejenom media, ale i někteří režiséři, kteří chtějí dokumentovat celou cestu na turnaj i jeho samotný průběh,“ odhalil Dana White ve Full Send Podcastu.

„Společně v týmu jsme se rozhodli, že uspořádáme akci, která změní celou tuhle hru a navždy vstoupí do dějin. Když se podíváte na jména, která jsme doposud obsadili na fight card, tak mi dáte za pravdu. Žádný souboj nebude nudit, každý je něčím speciální a atraktivní. Hlavní karta přinese spoustu vzrušení a o všem se bude ještě několik dlouhých týdnů mluvit a psát,“ předpokládá.


Většina soubojů již byla oznámena, k našemu potěšení nesmíme zapomenout zmínit, že i s českou účastí (Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakič), přesto ještě jedno místečko zůstává volné. Jde o to nejlukrativnější, hlavní zápas večera.

„Ano, byli jsme v kontaktu s Jonem Jonesem, ale ten ještě doléčuje zranění, takže nepřipadá do úvahy. Povím vám však, že co mám v plánu místo něho, bude stejně, ne-li ještě více epické. Pokud to vyjde, strhne se celá lavina. Nebudu vám říkat, o co jde, protože pokoušet se něco vyjednat a skutečně to vyjednat jsou dvě odlišné věci. A my jsme nyní ve fázi, kdy se o to pokoušíme,“ přiznával.

„V každém případě je jisté, že větší turnaj svět ještě neviděl. A když už máme tak atraktivní fight card, bylo by skvělé, kdybychom měli dechberoucí i hlavní zápas,“ dodal White.Další články