Sleduj nás

Největší bitva v dějinách těžké váhy? Organizace láká na skvělé promo UFC 252!

Největší bitva v dějinách těžké váhy? Organizace láká na skvělé promo UFC 252!

UFC 251 je za námi a oči bojových fanoušků se pomalu začínají upínat na další velký PPV turnaj. Tím bude UFC 252, které se z „Bojového ostrova“ v Abú Dhabí vrací opět do Nevady.

V malém oktagonu lasvegaského centra APEX se spolu utkají současný mistr těžkotonážní divize Stipe Miocic (19-3) a bývalý král dvou váhových kategorií Daniel Cormier (22-2).

Tento duel je specifický nejen pro svůj mistrovský nádech, ale zejména proto, že to je bitva o odkaz. Vítěz bere vše, titul i čest, zato zmýlená neplatí. Další šance na nápravu už nebude.


Stipe Miocic byl dlouhé měsíce považován za nejlepšího ze všech, jenže pak se objevil Daniel Cormier a šampiona nelítostně vypnul v prvním kole. Dana White se taky proto nebál prohlásit „Daniel Cormier je superhvězda, je to nejlepší zápasník celé historie těžké váhy!“

Miocic se ale nakonec z porážky dokázal vzpamatovat a loni v srpnu si vzal pás zpátky. A teď je jen na nich, aby v trilogii, která se koná 15. srpna, určili, kdo tento nerozhodný stav rozsekne.  Další články