Sleduj nás

Nejsem Adesanya a tohle není střední váha, Pereiru sfouknu jak nic, říká Blachowicz

Nejsem Adesanya a tohle není střední váha, Pereiru sfouknu jak nic, říká BlachowiczFOTO: UFC

Jan Blachowicz ani ve svých čtyřiceti letech neztrácí zápasnický elán. Alex Pereira je pro něho údajně totiž hodně hratelný soupeř, který mu může přihrát do cesty další mistrovskou příležitost.

Janek býval šampionem divize polotěžké váhy UFC, než mu pás odňal Glover Teixiera, kterému ho zase odňal Jiří Procházka, který se ho vzdal ve prospěch Jamahala Hilla. Jedná se skutečně o šílený výměnný kolotoč, který by polský veterán opět rád roztočil.

Dana White se rozhodl pro turnaj UFC 291, jenž se bude konat 29. července 2023 v Salt Lake City (Utah), uspořádat kartu snů, v níž očekává samá ukončení. Blachowicz jí je pochopitelně čestnou součástí. Ruka osudu přitom ukázala na brazilského protivníka Alexe Pereiru.

„Parádní volba!“ nemohl si Jan toto jméno vynachválit. „Jdu do toho se vší vervou, Alexe sestřelím a potom se opět zapojím do boje o titul, se kterým bych rád zakončil kariéru,“ plánoval si, jak by měl vypadat úspěšný konec jeho bojové anabáze.

„Pereira je pro mě výtečný soupeř, co se s ohledem na bojový styl týče. Je to kickboxer, takže můžeme očekávat tvrdé výměny. Já ovšem nejsem Adesanya a tohle není střední váha. Co jsem tak viděl, Alex se nechává častokrát trefit. A všichni vědí, že moje údery setsakramentsky štípou,“ líčil.


„Jak trefím jednu, bude to konec. Tohle je pro mě opravdu ideální fight, který mě může dostat zpět k bojům o pás. A co jsem slyšel, přesně taková bude odměna pro vítěze,“ dodal Janek pro LowKick MMA, čímž naznačil, na co se máme připravit.


Další články