Sleduj nás

Nejlepší ze všech? To Jon Jones není ani omylem! myslí si Daniel Cormier

Nejlepší ze všech? To Jon Jones není ani omylem! myslí si Daniel Cormier

Daniel Cormier dal opět zavzpomínat na dávné spory, které s Jonem Jonesem měl. Nyní do velmi „oblíbené“ debaty ohledně toho, jaký MMA zápasník je nejlepší, přišel s myšlenkou, že jeho dávný sok to určitě není.

Dle bývalého šampiona dvou váhových divizí nemůžete do této konverzace zařadit člověka, jenž měl několikrát v kariéře potíže s antidopingovou kontrolou. Tento prohřešek se s vámi ponese do konce života.

„Jon je bezpochyby jedním z nejvíce talentovaných chlápků, jaké jste kdy v tomto sportu mohli potkat, ale pokud jde o debatu ohledně nejlepšího MMA zápasníka planety, řadit jej tam nemohu,“ nechal se slyšet Cormier v interview pro MMA Fighting.

Na vině je „Bonesova“ dopingová minulost. „Pokud by se jednalo třeba o baseball a byli byste chyceni během toho, jak podvádíte, veškeré vaše úspěchy by byly zapomenuty. A to navíc v tomto sportu nemlátíte lidi, mlátíte maximálně do míčku,“ přibližoval.

„Takže si myslím, že když se bavíme o nejlepších bojovnících v MMA, tak se nemůžete dívat na ty, kteří si svou kariéru pošpinili podvody. Je pro mě velmi těžké to přiznat, ale když jsem s Jonem bojoval, vždy tam byly nějaké problémy. Je to na hovno, protože nemůžu popřít jeho talent, ovšem když svých úspěchů nejste schopni dosáhnout čistě, je jen velmi obtížné vás zařadit do konverzace o nejlepších zápasnících všech dob,“ dodával.Další články