Sleduj nás

„Nejlepší zápasník světa“ končí s MMA, uvedl prezident Bellatoru

„Nejlepší zápasník světa“ končí s MMA, uvedl prezident Bellatoru
Dillon Danis nám údajně již ukázal dost, aby potvrdil, že je nejlepší zápasník světa. S MMA kariérou se tedy loučí neporažen.

Bylo to krásné, dokud to trvalo, ale teď je všem pohádkám konec. Známý hrdina internetu a McGregorův věrný pobočník Dillon Danis se rozhodl pověsit MMA rukavice na hřebík. Již se tu nenacházely žádné nové výzvy.

Nejlepší zápasník světa?


„Vyzval jsem Jona Jonese, Francise Ngannoua, Paula Costu, Khamzata Chimaeva a já nevím koho ještě. Všichni se mě báli. Všichni byli tak posraní vyjít ze své komfortní zóny. Raději přiznali ‚Dillone, jsi lepší, nechceme s tebou nic mít‘, než aby mi čelili,“ uvedl devětadvacetiletý bojovník z New Jersey.

conor mcgregor


Paradox je, že Danis působí, nebo spíše dnes už působil, v Bellatoru MMA. Všechny jeho výzvy ale putovaly k zápasníkům z UFC… Inu co už. Verbální výzvy žádné hranice nemají.

„Tohle je pro nás ohromná ztráta. Danis je super talentovaným bojovníkem. Vkládali jsme do něho velmi vysoké naděje, ale nedokázal zůstat aktivní. Jeho neaktivita nakonec vyústila koncem kariéry, které je škoda. Jak říkám, ten kluk toho mohl světu dost co nabídnout. Pokud se někdy rozhodne vrátit, naše dveře mu zůstanou otevřené,“ sdělil prezident Bellatoru Scott Coker na poslední tiskové konferenci.


Dillon Danis se tedy loučí s MMA světem po pouhých dvou zápasech. I když se pasoval do role nejlepšího zápasníka planety a několikrát to zopakoval, nikdy svá slova nebyl kvůli „strachu“ soupeřů potvrdit. Teď je velmi pravděpodobné, že ho v kleci už neuvidíme.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články