Sleduj nás

Nejlepší zápasník očima šéfa UFC?

Nejlepší zápasník očima šéfa UFC?

Conor McGregor, Anderson Silva, Khabib Nurmagomedov, ba dokonce ani Daniel Cormier. Když byl šéf UFC tázán, kdo je podle něho nejlepším zápasníkem, jaký se kdy v UFC objevil, možná až překvapivě ukázal na osobu, jež se hned dvakrát dostala do potíží s dopingovou kontrolou.

A tím talentem je dle Dany Whitea hrdina, který v UFC vystupuje již od roku 2008, ačkoliv na něj čekaly dvě vynucené pauzy kvůli zranění. „Jon Jones je podle mého největší talent, jakého jsme tu kdy měli,“ říká bez váhání prezident soutěže, který rodáka z New Yorku přirovnává k nejkomplexnějším bojovníkům vůbec.

Jon Jones je nejlepším zápasníkem UFC

Jak už to ovšem bývá zvykem, takovíto lidé, co nemají ve zvyku prohrávat, bývají mnohem více na očích než ti ostatní. Jon „Bones“ Jones se údajně dvakrát za sebou nechal nachytat od téže firmy, jež své přípravky obohacovala zakázanými látkami. Konkrétně se jednalo o anabolické steroidy, což jsou z toho chemického hlediska syntetické deriváty testosteronu.

Jones pak přiznal, že počet steroidů, co mu byl v těle nalezen, by se dal přirovnat ke špetce soli vhozené do plaveckého bazénu. A tutéž myšlenku sdílí i náš už jednou zmíněný šéf organizace. „Těžko by se jeden člověk nechal nachytat na tu stejnou věc znovu. Po prvním trestu se vrátil a vyhrál možná nejdůležitější zápas kariéry. Kdo by v takovém okamžiku chtěl podvádět?“ zastával se ho.Další články