Sleduj nás

Nejlepší těžká váha celé historie UFC? Dana White má jasno!

Nejlepší těžká váha celé historie UFC? Dana White má jasno!

Následující dny, týdny, ba dokonce i měsíce nám přinesou celou řadu vzrušujících událostí. Tou vůbec první bude souboj o nesporného krále těžké váhy UFC.

Již 15. srpna se na velkém PPV turnaji s pořadovým číslem 252 střetnou dva těžkotonážní borci, a sice Stipe Miocic (19-3) a Daniel Cormier (22-2).

Oba dva vloží všechny své síly do jednoho klíčového utkání, které rozhodne nejenom o tom, kdo bude šampionem, ale z toho historického hlediska i o něčem mnohem cennějším.


UFC 226: Miocic vs. Cormier v odvetě

„Duel mezi Stipem Miocicem a Danielem Cormierem určí, kdo je nejlepší těžkou váhou celé historie UFC,“ nechal se slyšet Dana White během rozhovoru s novinářem Brettem Okamotem.


„Když se podíváte na to, co oba dva ve svém životě dosáhli, tak o tom nemůže být žádných pochyb. Oba dvou jsou už teď jedněmi z nejlepších ze všech,“ nepochyboval.

A kromě titulové bitvy se na UFC 252 dočkáme i několika dalších napínavých zápasů.

Velkým středem pozornosti se nyní stává například Sean O’Malley (12-0), jenž se zde střetne s Marlonem Verou (15-6-1). Neméně poutavé bude také měření sil mezi bývalým šampionem Juniorem dos Santosem (21-7) a hladovým Jairzinhem Rozenstruikem (11-1). A samotnou třešničkou na dortu bude velmi vyhecovaný duel mezi Magomedem Ankalaevem (13-1) a Ionem Cutelabou (15-5).Další články