Sleduj nás

Nejlepší MMA zápasník podle krále Ibrahimoviče? Létající Orel, jenž vás v kleci donutí trpět!

Nejlepší MMA zápasník podle krále Ibrahimoviče? Létající Orel, jenž vás v kleci donutí trpět!

Nejenom bojové hvězdy či bojoví fanoušci sledují MMA. Téže zálibu v tomto sportu našel i fotbalový bouřlivák Zlatan Ibrahimovič, který když si měl vybrat jednoho z největších šampionů v oboru, nemusel se dvakrát rozmýšlet.

„Myslím si, že je Khabib nejlepší, a to hlavně proto, že když s ním bojujete, tak neprohráváte, ale trpíte. Jak vás dostane na zem, přijdou muka, která pro vás neskončí dobře. Takže se buďto vzdáte, nebo s trochou štěstí přežijete konec kola,“ pravil Zlatan v interview pro deník The Mirror.


„Pamatuji si druhého ruského fightera - Fedora Emelianenka. Prezentoval se sice jiným stylem, ale povahou byl velmi podobný Khabibovi. Také to byl velice tichý typ, ovšem jak vstoupil do klece, ledy se prolomily a z klidného chlápka zde náhle bylo zvíře,“ porovnával ruského Orla s druhou válečnou legendou.

Ibrahimovič se sám nechal slyšet, že kdyby nebylo fotbalu, pravděpodobně by z něj vyrostl gangster či zloděj. Následně se ale jeho život změnil ze dne na den a nyní je jednou z nejvíce výdělečných postav ve světě sportu. Své charisma a sebevědomí se nebojí předávat dál. Podobně to platí o jeho názorech, s nimiž může jen málo lidí polemizovat.


„Jediný způsob, jak se Khabib dá porazit, je knokaut. Pokud se vám to nepovede, dokud ještě máte nějaké síly, čekají vás rušné chvilky,“ vysvětloval zkušený útočník, který neočekává, že by se to snad někdy stalo. „Khabib vás polapí dříve, než budete schopni něco udělat. Nemyslím si, že někdy prohraje.“

Podobné sebevědomí Zlatan vyzařoval, když přišly otázky ohledně jeho vlastní budoucnosti. Není žádným tajemstvím, že se odchod do důchodu blíží, v rámci čehož již media začala pátrat po jeho nástupci.

„Hledáte marně, žádný takový se už nikdy neobjeví,“ odpovídal bez váhání švédský kanonýr. „Nemůžu říct, že se tu ještě neukáže spousta talentovaných kluků, ale v žádném z nich nevidím své nové já. A nikdy neuvidím! Já jsem legenda, nejsem žádným překvapením nebo náhodou,“ doplňoval téměř dvoumetrový borec momentálně hájící barvy Los Angeles Galaxy.Další články