Sleduj nás

Nejlepší boxer všech dob! Fury věří, že to je buďto on, nebo Wilder. Joshua nikoho nezajímá…

Nejlepší boxer všech dob! Fury věří, že to je buďto on, nebo Wilder. Joshua nikoho nezajímá…

K zajímavé zápletce se dostáváme, sledujeme-li pozorně dění v posledních dnech. Joshua jen marně čeká na svého protivníka, zatímco Fury a Wilder vyhlíží svou odvetu. Jak to celé dopadne a jaké myšlenky se komu honí hlavou? 

Začneme-li u současného držitele titulů IBF, WBA a IBO, ten světu slíbil, že se ve Wembley utká s vítězem duelu Wilder vs. Fury. Protože nám tento souboj skončil remízou, Deontay tak obhájil svůj pás WBC a je to právě on, koho by chtěl Joshua vyzvat příště. 


Podíváme-li se ale na tuto situaci z toho druhého úhlu pohledu, pak zjistíme, že si The Bronze Bomber a The Gipsy King dali slib, který je váže k druhému vzájemnému utkání, v němž by se mělo zjistit, kdo je nejlepším boxerem všech dob.

Dané tvrzení nám mimo jiné potvrdil i sám Fury. „Za normálních okolností bych řekl, že nemusím porazit Wildera, abych si dokázal, že jsem nejlepší, ale pro nyní se nedá jinak. Svět potřebuje znát svého šampiona. Já a on jsme ti nejlepší ve svém oboru, a proto není jiná možnost, než si to celé zopakovat,“ vysvětloval nám. 


A Deontay nemohl jinak než souhlasit. „Tohle je zápas, který chce každý vidět. Nemůžeme se pustit k dalším plánům, dokud tady máme nevyřešenou věc (hovoří o potenciálním duelu s Joshuou). Tohle není jen Amerika vs. Velká Británie, tohle je souboj dvou nejlepších žijících boxerů,“ nechal se slyšet.


Další články