Sleduj nás

Nejlepší aktivní MMA zápasník očima Georgese St-Pierra?

Nejlepší aktivní MMA zápasník očima Georgese St-Pierra?

Georges St-Pierre se objevil ve vysílání stanice BT Sport, kde byl tázán na to, kdo je podle něho nejlepší aktivně sloužící MMA zápasník.

Uznávaná kanadská legenda se moc dlouho zamýšlet nemusela. Prakticky vmžiku ze sebe vydala: „Aktuálně nejlepší je Khabib Nurmagomedov.“

GSP jistou dobu vyzařoval choutky se s ruským Orlem utkat v boji. Lákala ho ta myšlenka, aby se stal vůbec prvním, kdo tuhle nerozluštitelnou hádanku rozlouskne. Nyní jí už ovšem nevěnuje takovou pozornost. Ve svém pokročilém bojovém věku řeší jiné potíže.


„Je mi 39 a nevím, jestli bych dokázal shodit do lehké váhy (70 kg) bez toho, aniž bych podváděl,“ uvedl bývalý šampion velterové (77 kg) a později i střední váhy (84 kg).

Tímto se prakticky opět vyjasnila situace, co by bylo, pokud by Khabib vyhrál svůj příští zápas proti Justinovi Gaethjemu.


„The Eagle“ na tiskové konferenci v Moskvě prohlásil, že mu Dana White slíbil, že pokud porazí Gaethjeho, tak osobně dojde za St-Pierrem, aby mu nabídl duel s Khabibem. Pokud by GSP odmítl, neomylný ruský šampion by se tak utkal s dalším nejvýše postaveným soupeřem v divizi.  


Další články