Sleduj nás

Pohledná boxerka přiznala, jak to má s přítelem v ložnici před zápasy

Pohledná boxerka přiznala, jak to má s přítelem v ložnici před zápasyFOTO: TOP RANK

Australanku Ebanii Bridges byste si snadno spletli s modelkou. Ona se však věnuje boxu a není v něm vůbec špatná.

Pohledná zápasnice s velkými vnadami působící v bantamové váze budí pozornost nejen díky svým dovednostem, ale také díky svému vzhledu.

Ten zaručil, že má statisíce sledujících na sociálních sítích, což není pro tento sport a její váhovou kategorii příliš obvyklé.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Ebanii ovšem kolikrát stačí nahodit vřelý úsměv a hned se za ní otáčí všechny kamery. Pozornosti medií neunikne všude, kde se jen pohne, a proto se vesměs ani není čemu divit, že se jí novináři ptají na vše možné. I na otázky, jak to má s intimním životem, to zejména před zápasy.

Bridges je naštěstí velmi upřímná a otevřená, tudíž ji nějaká odpověď nedělala problém. „Slyšela jsem, jak to je u mužů, ale nejsem si jistá, jestli to ženy mají stejné. Já si nemyslím, že by mi to nějak pomáhalo a nemám na to vůbec ani pomyšlení,“ odhalila pro stránku Top Rank Boxing.


„Tohle je to poslední, co bych chtěla po finální přípravě dělat. Když člověk tak tvrdě trénuje, drží dietu, tak už nechce vkládat energii do něčeho jiného. Příteli bych proto řekla, ať se mě v takové chvíli ani nedotýká,“ smála se.


Další články