Sleduj nás

Nejextrémnější zápas všech dob! Do klece vstoupí 400 kilo. V akci se představí nejděsivější a nejsilnější muž světa

Nejextrémnější zápas všech dob! Do klece vstoupí 400 kilo. V akci se představí nejděsivější a nejsilnější muž světaFoto: Finishers Championship

Nejděsivější muž světa si přeci jen splní svůj sen a podívá se do drsného MMA světa, kde provětrá své mohutné svaly.

Martyn Ford, pro široké publikum možná i lépe známý jako „Nejděsivější muž světa“, potvrdil, že se 17. února bude účastnit turnaje Finishers Championship, který jde s dobou a po vzoru například domácí organizace Clash of the Stars vsadí na ty nejvíce bizarní zápasy, jaké si můžete jenom představit.

Cílem je přilákat spoustu známých postav světového formátu, které se proti sobě střetnou uvnitř MMA klece, kde si navíc projdou eliminační fází turnaje. To znamená, že na ně nebude čekat jen jeden, nýbrž klidně i dva a více duelů během jedné noci.

Kategorie, na kterou se nyní zaměřujeme, se týká supertěžké váhy, do níž byla jmenována čtyři jména. Tím prvním je námi zmiňovaný Martyn Ford, druhým je Eddie Hall, třetím jest Brian Shaw a čtvrtým Mitchell Hooper. Vyjma Forda jsou zbývající tři pravidelnými účastníky soutěže o Nejsilnějšího muže světa, přičemž Shaw a Hall jsou bývalými držiteli tohoto titulu a Hooper tím současným.

„Je to pro mě nová příležitost a moc se na ni těším. Jdeme ukázat, co svět ještě neviděl,“ okomentoval velice stručně svou vůbec první MMA misi sám Martyn Ford, jehož soupeřem bude jeden z výše uvedených strongmenů. Éterem se šušká, že by jím měl být zrovna Eddie Hall, leč jedná se o nepodloženou informaci.

Pořadatelské role této pořádně našlapané akce se zhostili katarští šejkové. Není tedy asi žádným překvapením, že celá akce bude probíhat 17. února právě v Kataru.

„Chystáme se změnit svět a předvést mu tu nejlepší možnou show. Je to ta největší, nejextrémnější a nejpopulárnější bojová zábava, jakou kdy celá historie bojových sportů viděla. Počítáme, že během ní zlomíme rovnou tři rekordy. Prvním je návštěvnost, druhým je prodej PPV a třetím je výše finanční odměny pro vítěze jednotlivých disciplín,“ vyjádřili se na svém YouTube kanálu zástupci nové organizace Finishers Championship.​
Další články